Aktualności

Kolejna transakcja zakończona sukcesem

Miło nam poinformować o finalizacji kolejnej transakcji, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć – spółka Power Engineering Transformatory pozyskała z naszym wsparciem inwestora strategicznego.

Czytaj więcej →

VIII Kongres Stolarki Polskiej – o energooszczędności, marketingu i sukcesji

W dniach 25-26 maja w Toruniu odbędzie się VIII Kongres Stolarki Polskiej, którego Partnerem Merytorycznym jest firma Grant Thornton. Jednym z tematów poruszanych podczas kongresu będzie „Sukcesja – jak zapewnić trwałość firmy na pokolenia?”. Dyskusję dotyczącą przyszłości biznesu będzie moderował Dariusz Bednarski, Partner Zarządzający, lider doradztwa dla firm rodzinnych(...)
Czytaj więcej →

Warsztaty „Jak planować przyszłość firmy?”

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów poświęconych planowaniu przyszłości firmy. Spotkania będą odbywać się w różnych miastach Polski i obejmą takie zagadnienia jak: sukcesja zakończona sukcesem, różne drogi przekazania firmy przez rodzinę, a także rozwój firmy i budowa jej wartości. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK. Pierwsze(...)
Czytaj więcej →

Ekspert Grant Thornton Małgorzata Samborska na konferencji „Biznes versus Fiskus, Finanse i Podatki”

W dniach 6-8 czerwca w Warszawie odbędzie się druga edycja spotkania „Biznes versus Fiskus, Finanse i Podatki”. Jednym z Partnerów tego wydarzenia jest firma Grant Thornton.

Czytaj więcej →

Startuje kolejny cykl kongresów dyrektorów finansowych

26 kwietnia w Poznaniu, będzie miała miejsce inauguracja ogólnopolskiego cyklu kongresów dyrektorów finansowych. W tym roku prestiżowe spotkania profesjonalistów, osób zarządzających finansami przedsiębiorstw odbędą się także w Sopocie, Katowicach oraz Rzeszowie. Wielki finał połączony z uroczystą Galą, odbędzie się w Warszawie, kiedy to zostanie rozstrzygnięta XII edycja konkursu Dyrektor(...)
Czytaj więcej →
Pokaż więcej

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami