Aktualności

Grant Thornton wśród najatrakcyjniejszych pracodawców na świecie

Już trzeci rok z rzędu Grant Thornton znalazł się w gronie 50 “World’s most attractive global employers” według badań prowadzonych przez Universum. Przebadano ponad 290 tys. studentów kierunków ekonomicznych oraz inżynierskich z najlepszych uczelni 12 największych rynków świata.  
Czytaj więcej →

Śniadanie podatkowe: Odwrotne obciążenie w budownictwie

Rozpoczynamy nowy cykl bezpłatnych śniadań biznesowych „O podatkach przy Chłodnej”, podczas których eksperci Grant Thornton zaprezentują konkretne rozwiązania dotyczące najbardziej aktualnych zagadnień podatkowych. Pierwsze spotkanie cyklu dotyczyć będzie odwrotnego obciążenia w budownictwie – zapraszamy już 19 lipca do naszego biura przy Chłodnej 52 w Warszawie.
Czytaj więcej →

Ekspert Grant Thornton na Summit EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

„Summit EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” to największa w Polsce konferencja dotyczącą narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Czytaj więcej →

Nagroda dla Dynamicznego Przedsiębiorcy 2017 przyznana!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Michał Świerczewski, właściciel firmy X-kom, został laureatem VI edycji nagrody „Dynamiczny Przedsiębiorca” przyznawanej co roku przez firmę audytorsko-doradczą Grant Thornton.
Czytaj więcej →

Grant Thornton na Forum Prawnej Obsługi Zarządu i Rady Nadzorczej

Forum Prawnej Obsługi Zarządu i Rady Nadzorczej to coroczne spotkanie osób, chcących poszerzyć swoją wiedzę w obszarze najnowszych i praktycznych rozwiązań doskonalących oraz wzmacniających prawidłowe działanie przedsiębiorstwa. Podczas dwóch dni paneli i warsztatów poruszonych zostanie wiele tematów, takich jak np. efektywne wynagradzanie menedżerów czy nowe przepisy w praktyce powoływania(...)
Czytaj więcej →
Pokaż więcej

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami