Aktualności

Spotkanie dla przedsiębiorców „Klimat inwestycyjny na Śląsku”

people handshake_005_emerald_low
2 marca w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej odbędzie się spotkanie poświęcone klimatowi inwestycyjnemu na Śląsku. Współorganizatorem wydarzenia jest firma Grant Thornton. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej →

Napisz Konstytucję Rodzinną dla swojej firmy

KONSTYTUCJA
Aby zapewnić trwałość rodzinnej firmy na całe pokolenia, członkowie rodzin prowadzących wspólnie biznes coraz częściej spisują tzw. Konstytucję Rodzinną, czyli kodeks zasad, którymi powinni się kierować przy prowadzeniu firmy. Eksperci Grant Thornton przygotowali pierwszy w Polsce wzorzec takiego dokumentu.

Czytaj więcej →

„Przyszłość mojej firmy” – kolejne spotkania dla przedsiębiorców!

Tree_lime
Wraz z Fundacją Firm rodzinnych kontynuujemy cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych „Przyszłość Twojej firmy. Co się stanie z Twoją firmą, kiedy Ty przestaniesz nią zarządzać? Sukcesja, zewnętrzny zarząd, sprzedaż… a może jeszcze inna droga?”. Spotkania mają na celu zainspirować właścicieli firm do refleksji o przyszłości swojego biznesu w perspektywie najbliższych(...)
Czytaj więcej →

Kolejne transakcje Zespołu Fuzji i Przejęć zakończone sukcesem!

trophy_green
Na przełomie roku Zespół Fuzji i Przejęć GT zamknął z sukcesem dwie transakcje w obszarze fuzji i przejęć:

Czytaj więcej →

Konferencja: Współpraca z zagranicznym partnerem handlowym – prawo i podatki

audit files_olive
Decyzja o rozpoczęciu współpracy gospodarczej z zagranicznym partnerem handlowym może okazać się niezwykle korzystna dla firmy. Mimo to wielu przedsiębiorców zniechęca się już na wstępnym etapie, gdy należy rozeznać się w gąszczu prawnych i podatkowych procedur. Konferencja ma rozwiać pojawiające się wątpliwości i dostarczyć jej uczestnikom wiedzy niezbędnej do(...)
Czytaj więcej →

Kolejna międzynarodowa nagroda – The Most Outstanding Tax Advisory Service

acquisition-international
Miło nam poinformować, że zespół Grant Thornton otrzymał międzynarodową nagrodę od Acquisition International w zakresie doradztwa podatkowego – 2016 Excellence Award: Most Outstanding Tax Advisory Service 2015.

Global Excellence Awards mają na celu wyróżnienie firm, niezależnie od rozmiaru i lokalizacji, za ich wyjątkową pracę w danym obszarze w ostatnim roku. Ich(...)
Czytaj więcej →

Zmiany w podatkach w 2017 roku – szkolenie

newtons cradle_lime
Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące nadchodzących zmian w podatkach, które odbędzie się 7 grudnia w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są BPCC i Grant Thornton.

Czytaj więcej →

Poligon Doradców Grant Thornton

Zapraszamy do udziału w cyklu 3 nowoczesnych warsztatów w formule symulacji projektu transakcyjnego, łączących w sobie 3 praktyczne elementy: ciekawy scenariusz, wideokonferencje z klientem oraz wsparcie ekspertów Grant Thornton przez cały czas trwania warsztatu. Zapisy trwają do 6 listopada!

Czytaj więcej →

Doskonal swoją firmę! Weź udział w XII Forum IPBBS

Hands_Shaking_fuchsia
Zapraszamy do udziału w XII Forum Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS), które odbędzie się 21 października w hotelu Mercure w Warszawie. Spotkanie będzie dotyczyć różnych aspektów zarządzania firmą.

Czytaj więcej →

Grant Thornton firmą roku w zakresie cen transferowych!

Grant Thornton-Transfer Pricing Practitioner of the Year - 1608A
Miło nam poinformować, że w najnowszym, sierpniowym wydaniu magazynu AI, Grant Thornton został uznany za firmę roku w zakresie cen transferowych w Polsce. 

Czytaj więcej →
Pokaż więcej

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami