Aktualności

Spotkanie dla przedsiębiorców „Klimat inwestycyjny na Śląsku”

2 marca w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie poświęcone klimatowi inwestycyjnemu na Śląsku. Współorganizatorem wydarzenia była firma Grant Thornton. Serdecznie dziękujemy za udział!

Czytaj więcej →

Napisz Konstytucję Rodzinną dla swojej firmy

Aby zapewnić trwałość rodzinnej firmy na całe pokolenia, członkowie rodzin prowadzących wspólnie biznes coraz częściej spisują tzw. Konstytucję Rodzinną, czyli kodeks zasad, którymi powinni się kierować przy prowadzeniu firmy. Eksperci Grant Thornton przygotowali pierwszy w Polsce wzorzec takiego dokumentu.

Czytaj więcej →

„Przyszłość mojej firmy” – kolejne spotkania dla przedsiębiorców!

Wraz z Fundacją Firm rodzinnych kontynuujemy cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych „Przyszłość Twojej firmy. Co się stanie z Twoją firmą, kiedy Ty przestaniesz nią zarządzać? Sukcesja, zewnętrzny zarząd, sprzedaż… a może jeszcze inna droga?”. Spotkania mają na celu zainspirować właścicieli firm do refleksji o przyszłości swojego biznesu w perspektywie najbliższych(...)
Czytaj więcej →

Kolejne transakcje Zespołu Fuzji i Przejęć zakończone sukcesem!

Na przełomie roku Zespół Fuzji i Przejęć GT zamknął z sukcesem dwie transakcje w obszarze fuzji i przejęć:

Czytaj więcej →

Konferencja: Współpraca z zagranicznym partnerem handlowym – prawo i podatki

Decyzja o rozpoczęciu współpracy gospodarczej z zagranicznym partnerem handlowym może okazać się niezwykle korzystna dla firmy. Mimo to wielu przedsiębiorców zniechęca się już na wstępnym etapie, gdy należy rozeznać się w gąszczu prawnych i podatkowych procedur. Konferencja ma rozwiać pojawiające się wątpliwości i dostarczyć jej uczestnikom wiedzy niezbędnej do(...)
Czytaj więcej →

Kolejna międzynarodowa nagroda – The Most Outstanding Tax Advisory Service

Miło nam poinformować, że zespół Grant Thornton otrzymał międzynarodową nagrodę od Acquisition International w zakresie doradztwa podatkowego – 2016 Excellence Award: Most Outstanding Tax Advisory Service 2015.

Global Excellence Awards mają na celu wyróżnienie firm, niezależnie od rozmiaru i lokalizacji, za ich wyjątkową pracę w danym obszarze w ostatnim roku. Ich(...)
Czytaj więcej →

Zmiany w podatkach w 2017 roku – szkolenie

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące nadchodzących zmian w podatkach, które odbędzie się 7 grudnia w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są BPCC i Grant Thornton.

Czytaj więcej →

Poligon Doradców Grant Thornton

Zapraszamy do udziału w cyklu 3 nowoczesnych warsztatów w formule symulacji projektu transakcyjnego, łączących w sobie 3 praktyczne elementy: ciekawy scenariusz, wideokonferencje z klientem oraz wsparcie ekspertów Grant Thornton przez cały czas trwania warsztatu. Zapisy trwają do 6 listopada!

Czytaj więcej →

Doskonal swoją firmę! Weź udział w XII Forum IPBBS

Zapraszamy do udziału w XII Forum Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS), które odbędzie się 21 października w hotelu Mercure w Warszawie. Spotkanie będzie dotyczyć różnych aspektów zarządzania firmą.

Czytaj więcej →

Grant Thornton firmą roku w zakresie cen transferowych!

Miło nam poinformować, że w najnowszym, sierpniowym wydaniu magazynu AI, Grant Thornton został uznany za firmę roku w zakresie cen transferowych w Polsce. 

Czytaj więcej →
Pokaż więcej

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami