„Czynniki jakości inwestycji w Polsce” – śniadanie biznesowe w Katowicach

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz Grant Thornton serdecznie zapraszają na śniadanie biznesowe „Klimat inwestycyjny w Polsce „- czynniki jakości inwestycji w Polsce, które odbędzie się 20 stycznia w Katowicach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podczas śniadania przedstawione zostaną wyniki badania opinii inwestorów zagranicznych, przeprowadzonego we współpracy z firmą doradczą Grant Thornton oraz HSBC Bank Polska.

Debata będzie odnosiła się do najnowszego raportu PAIiIZ „Klimat inwestycyjny w Polsce”, który po raz pierwszy został zaprezentowany w Warszawie w dniu 3 grudnia 2015 r . W dyskusji zostaną omówione czynniki decydujące o jakości potencjalnych inwestycji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Śląska.

Podczas spotkania zaprezentowane będą także bieżące dane rynkowe dotyczące wymiany handlowej pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. Ze swoimi prezentacjami wystąpią: Pan Michael Dembinski – Główny Doradca BPCC oraz Pani Anna Pisarek, Senior Manager w Grant Thornton.

Szczegóły spotkania:

Termin i godzina: 20 stycznia 2016, godz. 9:00

Miejsce: Hotel Qubus, SKY BAR, ul. Uniwersytecka 13, Katowice

Rejestracja jest możliwa poprzez wysłanie wiadomości zawierającej następujące informacje: imię, nazwisko, stanowisko oraz email na adres: hubert.gadowski@bpcc.org.pl

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Skontaktuj się z nami