Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Toruniu

Grant Thornton został Partnerem Strategicznym Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Toruniu. Konferencja odbędzie się 24-25 listopada w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W panelu dotyczącym efektywnego systemu wspierania umiędzynaradawiania MŚP weźmie udział Jacek Błażejewski, Partner Zarządzający Departamentem Doradztwa Europejskiego w Grant Thornton.

Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw to jedyne na skalę kraju wydarzenie podejmujące kompleksowo tematykę internacjonalizacji przedsiębiorstw. Jego celem jest przekazanie uczestnikom jak największej ilości praktycznej wiedzy związanej z tematem umiędzynarodowiania działalności. Do udziału w Forum zaproszeni zostali eksperci z firm i instytucji posiadających bogate doświadczenie w tym zakresie.

Podczas 2-dniowego Forum odbędą się 24 panele dyskusyjne i prelekcje podzielone na 4 ścieżki tematyczne, które dedykowane są zarówno początkującym eksporterom jak i firmom doświadczonym we wchodzeniu na zewnętrzne rynki.

Punktem szczególnym Forum Ekspansji MŚP będzie uroczysta Gala (24.11.2015 r.), podczas której zostaną m.in. nagrodzeni laureaci konkursów organizowanych przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.: „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015” oraz „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw 2015″.

 

Szczegółowe informacje, program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: www.globalnybizn.es

 

Serdecznie zapraszamy! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (rejestracja jest obowiązkowa).

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym: Ministra Gospodarki, Ministra Infrastruktury i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Prezydenta Miasta Torunia, Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Skontaktuj się z nami