Grant Thornton Partnerem HR Summit 2014

team_huddle_purpleNarzędzia, ciekawe przykłady i gotowe, sprawdzone scenariusze przedstawione zostały uczestnikom pierwszego dorocznego spotkania przedstawicieli działów personalnych w firmach: HR Summit 2014. Podczas spotkania wiedzę praktyczną podano w nowatorski, ułatwiający zrozumienie i zapamiętanie sposób. Wydarzenie, zorganizowane przez Puls Biznesu, odbyło się w dniach 30 września i 1 października w Warszawie.

Tematyka kongresu skierowana była do wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem, do jakiego obliguje nowy HR w firmach. Podczas dwudniowego wydarzenia wystąpiło wielu praktyków i strategów z branży, wśród nich między innymi Monika Smulewicz, Dyrektor Zarządzająca Outsourcingiem w Grant Thornton.

Główne cele HR Summit to m.in. przezwyciężenie utartych schematów myślenia i walka z przestarzałymi rozwiązaniami. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że nowoczesne organizacje, które chcą osiągnąć biznesowy sukces, powinny kłaść nacisk na rozwój i doskonalenie pracowników, zamiast skupiać się na karaniu za błędy. Sukces firmy zależy bowiem w dużej mierze od jej pracowników.

Kongres  był  doskonałą okazją do wykorzystania wiedzy i doświadczenia najlepszych praktyków oraz strategów HR. Uczestnicy mieli możliwość nauczyć się, jak metodycznie poszukiwać wizjonerskich pomysłów, opracowywać je i wcielać w biznesowe życie, a także przekuwać w dochodowe projekty. Monika Smulewicz, podzieliła się swoimi doświadczeniami w części dotyczącej optymalizacji procesów biznesowych w centrach usług wspólnych. Opowiedziała o tym jak dzielić się wiedzą wewnątrz organizacji, jakie korzyści może uzyskać firma dzięki skupieniu specjalistów w jednym miejscu. Monika Smulewicz odpowiedziała też na pytanie czy i dla jakich organizacji outsourcing jest rozwiązaniem skutecznym i efektywnym.

Tematyka Kongresu w szczególności leży w obszarze zainteresowań: Dyrektorów i Kierowników Działów Komunikacji Wewnętrznej , PR; Dyrektorów i Kierowników Działów HR, Personalnych; Dyrektorów i Kierowników Działów Szkoleń; Dyrektorów i Kierowników Działów Rozwoju; Dyrektorów i Kierowników Działów Personalnych; Dyrektorów ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi; Dyrektorów ds. Zarządzania Efektywnością Organizacji, Operacyjnych.

Skontaktuj się z nami