HR Business Partner 2015 – czas na II etap!

Z myślą o promocji najlepszych działów HR, Grant Thornton objął mecenatem konkurs na najlepszych HR Business Partnerów kierujących kadrami w przedsiębiorstwach. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wraz z Polskim Stowarzyszeniem Szkoleń i Rozwoju PSTD.

Celem konkursu jest propagowanie nowoczesnego podejścia do funkcji HR w organizacji, budowanie wizerunku HR jako realnego partnera w biznesie, a także edukowanie środowiska co do zadań, jakie stoją przed HR Business Partnerami.

I etap konkursu rozpoczął się 4 maja i zakończył 31 lipca. Uczestnicy wypełnili test online składający się z 20 pytań wielokrotnego wyboru.

17 sierpnia zaczęły się pierwsze wywiady kompetencyjne, czyli II etap konkursu, badające 6 podstawowych kompetencji HRBP. Wywiady przeprowadząją konsultanci z PSDT.

13 października, na III i ostatnim etapie, odbędą się spotkania z finalistami konkursu. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie prezentacji  z realizacji projektu z obszaru HRBP w firmie. Jury wybierze trzy najlpesze prace.

18 listopada – wielki Finał konkursu!

Zwycięzcy zaprezentują swoje projekty podczas konferencji HR Przy Kawie.

Finaliści konkursu otrzymają dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na http://konkurshrbp2015.wip.pl/

Skontaktuj się z nami