Marketing

Kiedy najlepiej publikować treści eksperckie w social mediach? 18.02.2015

Czas jest najważniejszy. Czas produkcji, czas realizacji usługi, czas transportu i magazynowania. Liczy się czas, jaki poświęcamy klientowi,  jego potrzebom, opiniom i wymaganiom. Również podczas komunikacji internetowej z obecnymi i(...)
Czytaj więcej →
Marketing

Jak prowadzić swój profil, by był interesujący? Krok 1. Przygotowanie profilu 18.02.2015

Media społecznościowe stały się częścią naszego życia. Serwisy takie jak Facebook, Twitter czy LinkedIn – mają swoją specyfikę. Od nas zależy, jaki wizerunek na danym portalu stworzymy i, idąc(...)
Czytaj więcej →
Pokaż więcej

Najnowsze komentarze

Praktyka organów podatkowych, która ostatecznie powoduje odmowę wydania interpretacji, budzi słuszne wątpliwości. Organy podatkowe, żądając uzupełnień stanu faktycznego czy zdarzenia przyszłego, w praktyce prowadzą do absurdalnej sytuacji, w której pytający i opiniujący zamieniają się rolami. To podatnik musi wtedy odpowiadać urzędnikom, jaką stawkę podatkową należy wybrać w danej sytuacji. A przecież nie taką rolę miały pełnić interpretacje indywidualne.

 

Dariusz Gałązka Partner w Grant Thornton

Rrynek obligacji korporacyjnych i samorządowych przestał być w Polsce postrzegany jako nowinka, ale stał się naturalnym, ważnym elementem polskiego środowiska biznesowego. Choć oczywiście nie jest to rynek pozbawiony ryzyka, to z pewnością jest ciekawą alternatywą zarówno dla inwestorów, jak i emitentów.

 

Paulina Zalewska-Wichrzycka Doradca w Grant Thornton

Spoglądając na liczby w ujęciu ogólnym, kluby Lotto Ekstraklasy coraz bardziej działają jak rozsądne przedsiębiorstwa. Chcą kupić tanio lub zainwestować w szkolenie, by później drożej sprzedać. Wyzwaniem jednak, w każdym oknie transferowym, jest jednoczesne „zabezpieczenie” satysfakcji kibica z wyniku sportowego.

 

Szymon Laszewicz Menadżer w Grant Thornton

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami