Newsletter Cen Transferowych Grant Thornton

Jeśli chciałbyś dobrze przygotować się do zbliżających się zmian z obszaru cen transferowych, dołącz do grona odbiorców newslettera przygotowanego przez specjalistów Grant Thornton.

Newsletter obejmuje cykl artykułów prezentujących zakres planowanych zmian w obszarze wymogów sporządzania dokumentacji cen transferowych, które będą obowiązywać od 2017 r. Zapoznaj się z komentarzami naszych ekspertów, aby już dziś móc rozpocząć przygotowania do procesu sporządzania dokumentacji cen transferowych, zgodnie z nowymi przepisami.

 

Newsletter Cen Transferowych
Imię i Nazwisko/Firma*:
Email*:
 

Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera Cen Transferowych Grant Thornton Frąckowiak. Zgadzam się także na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę Grant Thornton Frąckowiak, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, iż wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania, lub usunięcia.

*-pola wymagane

 

 

Wybrane Publikacje

Dokumentacje cen transferowych należy sporządzać na bieżąco

Czytaj więcej →
Skontaktuj się z nami