Kalendarz księgowego i kadrowego na wrzesień11.09.2018

Specyfika zawodu księgowego i kadrowego wymaga doskonałej organizacji pracy i elastyczności względem zmieniających się przepisów. Problemy te są szczególnie bliskie pracownikom Departamentu Outsourcingu, którzy na co dzień troszczą się o wysokie standardy świadczenia usług księgowych / kadrowo-płacowych. Ich wiedza i umiejętności stanowią kluczowy czynnik wpływający na sukces i dynamiczny rozwój naszych Klientów.

Dzisiaj nasi Pracownicy dzielą się z Państwem narzędziem pomocnym w codziennej organizacji pracy, czyli kalendarzem-ściągawką, dzięki któremu będą Państwo na bieżąco z nowościami, zmieniającymi się przepisami i ważnymi terminami. Wydrukowany kalendarz stanowi podręczną pomoc w sprostaniu wymogom stawianym przed przedsiębiorcami. Mamy nadzieję, że w codziennym, zabieganym życiu zawodowym, wykorzystają Państwo tę „dobrą praktykę”, którą przekazujemy w poniższym pliku do pobrania i wydruku.

Szukasz wsparcia w zakresie kadr i płac? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc! >>Czytaj więcej o usłudze Outsourcing kadr i płac<< 

Szukasz wsparcia w zakresie księgowości? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc! >>Czytaj więcej o usłudze Outsourcing finansowo-księgowy<< 

 

 

AUTOR: Katarzyna Romanowska, Outsourcing

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.
Audyt – Podatki – Outsourcing – Konsulting
Member of Grant Thornton International Ltd

 

Artykuły powiązane:

Czas na złożenie uproszczonego sprawozdania(...)

Czytaj więcej →

Różnice między podróżą służbową a(...)

Czytaj więcej →

Kaucja gwarancyjna w przypadku towarów(...)

Czytaj więcej →

Funkcjonowanie rady pracowników- obowiązek pracodawcy

Czytaj więcej →

Rekompensata za naruszenie normy odpoczynku(...)

Czytaj więcej →

Wróć do najnowszych publikacji

Dalej →
Blog podatkowy

Blog Doradców Podatkowych

Piszemy o podatkach dla przedsiębiorców

Przejdź do Bloga
Blog Księgowych

Blog Księgowość jest sexy

Księgowość jest ciekawa, intrygująca po prostu sexy.

Przejdź do Bloga
Blog Kadr i Płac

Poradnik HR

Piszemy i dyskutujemy
o kadrach, płacach
i "miękkim" HR

Przejdź do Bloga
Skontaktuj się z nami