Magazyn PLUS Outsourcing17.12.2010

audyt12Szanowni Państwo, strategie zasobowe na wczesnych etapach pozwalają zidentyfikować obszary, w których pojawiają się największe szanse na oszczędności. Koszty pracy stanowią znaczącą część wydatków działu finansowoksięgowego, będą więc postrzegane jako kluczowe kategorie w przypadku ich obniżania. Jest to w pewnym stopniu zgodne z prawdą, biorąc pod uwagę zastosowanie zewnętrznych źródeł zasobów jako części strategii zasobowej. Zrozumienie wymagań działu finansowo-księgowego oraz jego podstawowych kompetencji przy podejmowaniu decyzji o źródłach zasobów nie jest jednak takie proste i bywa pomijane.

Celem bieżącego wydania „PLUS – Outsourcing” jest dostarczenie informacji na temat procesu oraz modelu organizacji działu finansowo-księgowego, użytecznych przy podejmowaniu decyzji: zasoby własne czy zasoby outsourcera.

Przekazując Państwu doświadczenia ekspertów Grant Thornton w dziedzinie outsourcingu, liczę na to, że przyczynią się one do poszukiwania nowych informacji, a także wymiany myśli i praktyk pomiędzy różnymi branżami.

Na całym świecie firmy dostosowują się do zmiennych warunków ekonomicznych. Outsourcing nabiera coraz większego znaczenia w procesie podnoszenia efektywności zasobów, zapewniając innowacyjność oraz wysoką jakość usług.

Życzę Państwu interesującej lektury.

Artykuły powiązane:

Magazyn PLUS Sukcesja

Czytaj więcej →

Magazyn PLUS Outsourcing Rachunkowości

Czytaj więcej →

Magazyn PLUS Od audytu(...)

Czytaj więcej →

Magazyn PLUS Outsourcing Rachunkowości

Czytaj więcej →

Magazyn PLUS Audyt

Czytaj więcej →

Wróć do najnowszych publikacji

Dalej →
Blog podatkowy

Blog Doradców Podatkowych

Piszemy o podatkach dla przedsiębiorców

Przejdź do Bloga
Blog Księgowych

Blog Księgowość jest sexy

Księgowość jest ciekawa, intrygująca po prostu sexy.

Przejdź do Bloga
Blog Kadr i Płac

Poradnik HR

Piszemy i dyskutujemy
o kadrach, płacach
i "miękkim" HR

Przejdź do Bloga
Skontaktuj się z nami