Unikatowe i niepowtarzalne wzornictwo szansą na sukces!02.08.2016

Wzornictwo przemysłowe stanowi w nowoczesnej gospodarce uznane i stosowane narzędzie rozwoju poprzez poważny udział w procesach innowacyjnych. Design ma szczególne znaczenie w każdej branży, gdzie właściwe projektowanie produktu zapewniające jego funkcjonalność, wygląd, styl i użyteczność nierzadko decydują o „być, czy nie być” danego przedsiębiorstwa.

Działanie 1.4 „Wzór na konkurencję” Programu Operacyjnego Polska Wschodnia jest skierowane do mikro, małych i średnich firm z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, które istnieją co najmniej rok, zatrudniają minimum 5 osób i w ostatnich trzech latach obrotowych ich przychód był na poziomie co najmniej 600 tys. złotych. W pierwszym etapie dofinansowanie jest przeznaczone na przeprowadzenie audytu wzorniczego, a wydatkiem kwalifikowanym są usługi doradcze. Maksymalny poziom dofinansowania to 85%, maksymalna wartość projektu 100 tys. zł.

Nabór wniosków potrwa od 5 września do 5 października 2016 r.

AUTOR: Jolanta Wojciechowska, Specjalista, Doradztwo europejskie

Doradztwo europejskie

Zapoznaj się z usługą

 

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com
Audyt – Podatki – Outsourcing – Konsulting
Member of Grant Thornton International Ltd

Artykuły powiązane:

Zmiany w podatkach 2019 –(...)

Czytaj więcej →

Nowe CYBERobowiązki dla 2000 firm

Czytaj więcej →

RODO – co nowego dla(...)

Czytaj więcej →

Kobiety na rynku pracy –(...)

Czytaj więcej →

PPE kontra PPK – co(...)

Czytaj więcej →

Wróć do najnowszych publikacji

Dalej →
Blog podatkowy

Blog Doradców Podatkowych

Piszemy o podatkach dla przedsiębiorców

Przejdź do Bloga
Blog Księgowych

Blog Księgowość jest sexy

Księgowość jest ciekawa, intrygująca po prostu sexy.

Przejdź do Bloga
Blog Kadr i Płac

Poradnik HR

Piszemy i dyskutujemy
o kadrach, płacach
i "miękkim" HR

Przejdź do Bloga
Skontaktuj się z nami