Giełda i rynki kapitałowe

Kontakt

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie szczyci się mianem lidera regionu, a Warszawa uchodzi za centrum finansowe Europy Środkowo-Wschodniej. Rynek kapitałowy w Polsce należy definiować szeroko, zarówno jako rynki alternatywne, czyli NewConnect, Catalyst, jak również Rynek Główny GPW, a także rynek transakcji niepublicznych z udziałem funduszy Private Equity/Venture Capital.

Każda dynamicznie rozwijająca się firma napotyka moment, w którym odczuwa silną potrzebę pozyskania kapitału. Czy ten moment nastąpił właśnie w Państwa firmie? Czy zastanawiali się Państwo nad pozyskaniem inwestora finansowego? Czy rozważają Państwo emisję akcji i debiut na giełdzie? A może emisję obligacji? Każde przedsiębiorstwo powinno myśleć o rozwoju a rozwój wymaga odpowiednich narzędzi. Potrzebny jest właściwy doradca, który umie wskazać te optymalne. Tylko przy partnerskiej współpracy możliwe jest osiągnięcie zamierzeń właścicieli i zarządzających, zgodnie z najlepszym interesem firmy.

Grant Thornton od kilkunastu lat działa jako doradca na polskim rynku kapitałowym. Zdajemy sobie sprawę z możliwości, jakie daje on polskim i międzynarodowym firmom. Mamy bogate doświadczenie w pracy ze spółkami notowanymi na rynkach publicznych, jak również współpracującymi z funduszami Private Equity/Venture Capital.

Grant Thornton doradza dynamicznym firmom w procesach pozyskania kapitału poprzez emisję akcji, emisję obligacji czy też procesu wprowadzenia na rynki organizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Znamy inwestorów i wiemy, czego oczekują.  Mamy doświadczenie, umiemy z sukcesem wspierać przedsiębiorców. Rozumiemy korzyści i znamy ryzyka.

Grant Thornton jest:

  • Giełdową Firmą Partnerską
  • Autoryzowanym Doradcą NewConnect
  • Autoryzowanym Doradcą Catalyst

Usługi powiązane:

Emisja obligacji Catalyst

Debiut na NewConnect

Private equity/Venture Capital

Debiut na GPW

Skontaktuj się z nami