Prywatne przedsiębiorstwa

Kontakt

Uwalniamy potencjał do wzrostu biznesu – od rozpoczęcia działalności do sukcesji. Jako osoba prowadząca prywatne przedsiębiorstwo, stajesz przed szeregiem wyzwań – od codziennych operacji i decyzji podejmowanych z dnia na dzień, do poruszania się po coraz bardziej złożonej i konkurencyjnej przestrzeni biznesowej.

Firma jest dla Ciebie bardzo ważna, często jest Twoim biznesowym dzieckiem. Z trudem przychodzi Tobie zapominanie – choć na chwilę – o jej problemach. Z biznesowymi dylematami często zostajesz sam. W jakim kierunku rozwijać biznes? Inwestować czy czekać? Co oznacza wzrost mojego biznesu?

 

Na co przeznaczyć wolne środki: jakość, ludzi, marketing? W jaki sposób najkorzystniej pozyskać środki na rozwój? Naszą rolę postrzegamy jako towarzyszenie Tobie w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania i uwalnianie potencjału wzrostu Twojego biznesu. Wierzymy, że sukces i trwały rozwój przedsiębiorstwa wymagają jednoczesnej dbałości o wiele różnych aspektów biznesu. Finanse, sprzedaż, produkcja, kapitał ludzki, efektywność procesów, relacje z klientami – wszystkie sfery organizacji muszą rozwijać się harmonijnie, by firma mogła w pełni osiągnąć zamierzone cele.

(Rozsądek) + (Instynkt) = Wzrost

Ciągły wzrost Twojego biznesu jest Twoją ambicją i pragnieniem. Niektóre okazje, szanse, możliwości doskonalenia wychwytujesz instynktownie. Sam nie potrafisz wytłumaczyć skąd wiesz, że właśnie w taki a nie inny sposób należy postąpić. To naturalne. Masz liczne doświadczenia  w prowadzeniu biznesu i na ich bazie posiadasz instynkt przedsiębiorcy. Wydaje się, że wiesz o branży i zarządzaniu wszystko. Tyle już przeszedłeś. Ale wiesz, ze pomimo to musisz nieustannie poszerzać swoją wiedzę. Świat szybko się zmienia i musimy za jego rozwojem nadążać. Rozumiemy, że rozwój Twojego biznesu wymaga połączenia wiedzy i logicznego myślenia z instynktem. Rozsądku i instynktu nie da się oddzielić.

Dlatego w Grant Thornton doradzając Tobie jak rozwijać biznes łączymy najlepsza wiedzę z systematycznym (logicznym) podejściem i instynktem zbudowanym na współpracy z tysiącami przedsiębiorców.  Patrzymy na przedsiębiorstwo całościowo i pracujemy z Tobą, by odkryć szanse na wzrost na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

 

Twój biznes dziś, jutro i w przyszłości

Założenie biznesu – od idei do powstania przedsiębiorstwa
Wzrost i ekspansja – zwiększanie udziału w rynku
Dojrzałość biznesu – koncentracja na efektywności biznesu
Zarządzanie w kryzysie – restrukturyzacja i ożywienie biznesu
Wyjście z biznesu – sprzedaż i inne możliwości
Sukcesja – przekazanie firmy następcom

Usługi powiązane:

Audyt wewnętrzny

Doradztwo europejskie

Doradztwo podatkowe

Outsourcing finansowo-księgowy

Skontaktuj się z nami