Spotkanie biznesowe: Usprawnienie procesów produkcyjnych w branży automotive

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Grant Thornton oraz Klaster SA&AM Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zapraszają na praktyczną sesję warsztatową poświęconą usprawnianiu procesów produkcyjnych i logistycznych w branży motoryzacyjnej. Spotkanie odbędzie się 15 listopada w Tychach.

Koncepcja ciągłego doskonalenia w produkcji nie jest nowa, ale ewoluują sposoby, w jakie producenci ją wdrażają. Spotkanie ma na celu omówienie wyzwań, wobec których stoją zakłady produkcyjne zlokalizowane na Śląsku, również w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi i planowania zmianowego czasu pracy. Partnerzy spotkania i praktycy tych zagadnień – Grant Thornton Polska oraz Déhora Polska pokażą na praktycznych przykładach jak firmy z branży produkcyjnej mogą poradzić sobie z wyzwaniami i usprawnić działalność.

Moderatorem spotkania będzie Michael Dembinski, główny doradca BPCC i znawca polsko-brytyjskich relacji gospodarczych. Wspólnie z prelegentami i uczestnikami panelu wskażą jak najlepiej przygotować się do mających nastąpić w 2019 r. zmian w obrocie handlowym.

Szczegóły spotkania:

Czwartek, 15 listopada, godz. 10:45 – 15:00

Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Strefart,

ul. Fabryczna 2, Tychy

[Agenda spotkania i zapisy]

 

Skontaktuj się z nami