Zostań Dyrektorem Finansowym Roku!

26 kwietnia w Poznaniu, odbyła się inauguracja ogólnopolskiego cyklu kongresów dyrektorów finansowych. W tym roku prestiżowe spotkania profesjonalistów, osób zarządzających finansami przedsiębiorstw odbyły się także w Sopocie, Katowicach, i Rzeszowie. Wielki finał połączony z uroczystą Galą, odbędzie się w Warszawie, kiedy to zostanie rozstrzygnięta XII edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Partnerem wydarzenia jest firma Grant Thornton. 

Cykl spotkań dyrektorów finansowych oraz konkurs Dyrektor Finansowy Roku są inicjatywą niekomercyjną, skierowaną do osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw. Jest to największe tego typu wydarzenie organizowane dla dyrektorów finansowych w Polsce, którego głównym celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznych na najbardziej bieżące i ważne dla uczestników tematy.

Udział w kongresie jest całkowicie bezpłatny dla dyrektorów finansowych (CFO) oraz osób nadzorujących finanse firm. Zaproszenie można uzyskać, rejestrując się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.dyrektorfinansowyroku.pl.

Podczas każdego ze spotkań branżowych, odbywać się będą merytoryczne prezentacje oraz panele dyskusyjne. Wybitni eksperci wspólnie z przedstawicielami biznesu, będą analizować wyzwania jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian w sposobie zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Harmonogram kongresów lokalnych:

  • 26 kwietnia, Poznań, hotel Andersia
  • 18 maja, Sopot, hotel Sheraton
  • 23 maja, Katowice, hotel Angelo
  • 8 czerwca, Rzeszów, Hilton Garden Inn

Uroczysta gala konkursu Dyrektor Finansowy Roku, wieńcząca cykl kongresów, tradycyjnie odbędzie się w Warszawie (tym razem 28 września 2017 r. w hotelu InterContinental przy ul. Emilii Plater). Wówczas zostaną ogłoszeni laureaci XII. edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Tradycyjnie kolejny rok z rzędu, nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób).

Rejestracja udziału w konkursie o tytuł Dyrektora Finansowego Roku rozpoczęła się 3 kwietnia i będzie trwała do 16 czerwca. Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez wypełnienie i wysyłanie ankiety aplikacyjnej, dostępnej na oficjalnej stronie wydarzenia www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników. Audytorem Konkursu jest firma Grant Thornton.

Skontaktuj się z nami