Szkolenie ze zmian w cenach transferowych

Mając na uwadze coraz większe zainteresowanie obszarem cen transferowych przez polskiego Ustawodawcę i fiskusa, magazyn My Company we współpracy z Grant Thornton organizują spotkanie, na którym poruszone zostaną podstawowe zagadnienia z zakresu cen transferowych. Eksperci Grant Thornton nakreślą także przyszłe obowiązki, które czekają polskich podatników w nadchodzących latach.

Szczegóły szkolenia:

Termin: 27 stycznia 2016 roku

Miejsce i godzina: Warszawa, Pure Sky Club, ul. Złota 59, godz. 9.00

Prowadzący: Ewa Rybak, Ewelina Wilczyńska – eksperci Grant Thornton z Zespołu Cen Transferowych

Cel i problematyka spotkania:

Podczas spotkania omówione zostaną obecne przepisy oraz planowane zmiany w regulacjach w zakresie cen transferowych, które nakładać będą na podatników szereg nowych obowiązków w zakresie dokumentowania transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi (w tym także wprowadzenie odpowiedzialności członków zarządu za terminowe sporządzanie wymaganych dokumentacji).

Nowelizacja przepisów dotyczących cen transferowych wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2017 r. (z wyjątkiem regulacji dotyczących sprawozdawczości z działalności grup kapitałowych tj. Country-by-Country Reporting), jednakże warto już teraz zacząć przygotowania do zmian, które znacząco zwiększą zarówno administracyjne jak i kosztowe obciążenia po stronie podatników.

Ceny transferowe

Zapoznaj się z usługą

Do udziału zapraszamy:

  • Dyrektorów finansowych
  • Głównych księgowych
  • Księgowych
  • Dyrektorów generalnych
  • Dyrektorów operacyjnych
  • Właścicieli przedsiębiorstw

 

Udział w szkoleniu jest płatny.

Szczegółowy program spotkania, informacje o kosztach uczestnictwa oraz formularz zapisów dostępne są TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami