Szósta edycja Diversity Business Meetings już 20 listopada!

Różne pokolenia, różne wartości, różne style pracy – jedna organizacja. To właśnie hasło przyświeca szóstej edycji Diversity Business Meetings in Poznań, które odbędzie się już 20 listopada 2018 r. w siedzibie Kompanii Piwowarskiej.

Nadchodzące spotkanie to okazja do wymiany doświadczeń na temat RÓŻNORODNYCH pod względem WIEKU PRACOWNIKÓW, zarządzania ich potrzebami oraz dobrych praktyk oraz działań stosowanych przez organizacje w zakresie wykorzystania potencjału różnych generacji.

Co się będzie działo?

I moduł: Czy wiekiem pracowników można zarządzać?

  • Komentarz ekspercki do badań
  • Panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli biznesu

II moduł: Praca warsztatowa

  • Kombinezony geriatryczne, czyli przyspieszenie zegara biologicznego – biologiczne aspekty wieku
  • Co tu się „odjaniepawla XD (iksde)”? Czyli potrzebny tłumacz – komunikacyjne aspekty wieku

III moduł: Jak zbudować organizację otwartą na pracowników w różnym wieku?

  • Dobre praktyki w zarządzaniu wiekiem – głos nauki i biznesu

Zobacz, co przygotowaliśmy w programie:

Wydarzenie kierujemy do zarządów, dyrektorów, menedżerów oraz wyższej kadry kierowniczej, mających wpływ na politykę zarządzania w swoich firmach oraz do przedstawicieli uczelni, zajmujących się tematyką różnorodności i zarządzania.

Szczegóły spotkania:

Data i miejsce: 20 listopada, godz. 12.00-16.00, Kompania Piwowarska, ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań

ZgłoszeniaRejestracja została zakończona – zapraszamy na kolejne edycje!

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Ekonomiczny, Grant Thornton oraz Diversity Hub. Partnerem oraz gospodarzem wydarzenia jest Kompania Piwowarska.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń przed ich potwierdzeniem, celem zapewnienia odpowiedniego audytorium konferencji, zgodnie z jej tematyką i przeznaczeniem.

—————————

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorzy danych: Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Abpa. A. Baraniaka 88 E (61-131 Poznań) oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu z siedzibą przy al. Niepodległości 10 (61-875 Poznań).

Cel przetwarzania danych: Zorganizowanie i przeprowadzenie cyklu „Diversity Business Meetings” oraz w celu ew. dalszego marketingu usług własnych. Odbiorcy danych: odbiorcami danych osobowych pozyskiwanych na potrzeby przedmiotowego spotkania mogą być podmioty zaangażowane w jego zorganizowanie i obsługę.

Prawa osoby, której dane dotyczą: Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo do sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, inne prawa, o których mowa tutaj.

Informacje dodatkowe: Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się w „Polityce Prywatności Grant Thornton” oraz „Polityce prywatności Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Skontaktuj się z nami