Internet intelligence

Kontakt

Mijają czasy, w których postrzegaliśmy Internet jako “inny świat”. Dzisiaj oczywiste jest, że to genialne narzędzie jest częścią naszej rzeczywistości. Rozwój Internetu stawia przed ludźmi i firmami nowe wyzwania w wymiarze technologicznym, kulturowym, społecznym i ekonomicznym.

Dzięki temu powstały nowe gałęzie gospodarki i zmieniło się oblicze istniejących branży. Jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju firm, których właściciele i zarządzający wybrali Internet jako źródło budowy przewagi konkurencyjnej.

Wpływ Internetu jest tak duży dzięki wchodzeniu kolejnych sfer życia do sieci. 20 mln Polaków, korzysta z Internetu średnio 80 godzin w miesiącu, w tym większość – codziennie. Sieć szybko zmienia sposób w jaki kupujemy, bawimy się, uczymy i prowadzimy biznes. Internet jest przestrzenią, w której przedsiębiorcy, zarządzający i pracownicy mają swobodę próbowania, popełniania błędów, wyciągania wniosków oraz odnoszenia sukcesów pewniej, szybciej i prościej niż kiedykolwiek wcześniej.

Być czy nie być w Internecie?

Rozmawiając z klientami wielokrotnie przyszło nam odpowiadać na pytanie: “Czy mogę pozwolić sobie na pominięcie Internetu w planowaniu rozwoju mojej firmy?”. Nie warto. Obecnie, w najlepszym wypadku, firmy tracą szansę na zdobycie silnej lub wiodącej pozycji w wirtualnym świecie. W konsekwencji są skazane na znacznie droższą (tradycyjną) promocję, sprzedaż i ograniczone źródła informacji zarządczej.

W Grant Thornton wierzymy, że dynamiczne firmy częściej uzyskują przewagę na rynku dzięki wiedzy i społeczności, połączonych globalną siecią. Uznajemy, że tylko oryginalna mieszanka e-marketingu i technologii internetowej pozwala osiągnąć najbardziej efektywny zwrot z inwestycji w budowanie marki, dynamizację sprzedaży, wzrost rentowności i wartości firmy.

Jeżeli myślisz o zwiększeniu obecności swojej firmy w Internecie, jest to najlepszy moment na konsultację z zespołem Internet intelligence. Jesteśmy po to by pomóc zrozumieć jakie możliwości może dać dziś Tobie Internet. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i dostępnych narzędzi internetowych by wiedzieć jak znacznie skuteczniej budować swoją przewagę na rynku.

Jeżeli jesteś Właścicielem lub Zarządzającym w firmie – zapraszamy do kontaktu.

najnowsze publikacje

Koszty „mrożenia” stopy procentowej będą rosły

Czytaj więcej →

Jak banki ukrywają przed klientami koszty kredytów

Czytaj więcej →

Czy to już czas, żeby sprzedać swoje przedsiębiorstwo?

Czytaj więcej →

Usługi powiązane:

Konsulting

Audyt wewnętrzny

Niezależny Przegląd Przedsiębiorstw (IBR)

Strategie rozwoju

Skontaktuj się z nami