Szkolenia

Kontakt

Otoczenie jest w ciągłym ruchu i szybko się rozwija – jest dynamiczne. Rzeczywistość stawia nam wyzwania, które wymagają więcej niż specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Aby dobrze wpasować się w jej rytm, uczymy się efektywnej współpracy z ludźmi i stałego zwiększania własnego potencjału.

Nasze wewnętrzne kryteria satysfakcji, rozwoju osobistego, sukcesu zawodowego również podlegają zmianom, dlatego powstaje pytanie – jak zyskiwać nowe kompetencje i jednocześnie budować stały, wewnętrzny balans i zadowolenie? Jak się harmonijnie rozwijać?

W Grant Thornton wierzymy, że w dynamicznym świecie sukces osiągają ludzie, którzy ufają swojemu instynktowi i jednocześnie wzbogacają go specjalistyczną wiedzą. Szkolenia GT nastawione są na wyzwolenie potencjału do Twojego rozwoju, poprzez dobre zrozumienie kontekstu w jakim się znajdujesz oraz dobór dopasowanych, najbardziej wartościowych metod szkoleniowych, ćwiczeń oraz informacji. Trenerzy skupiają się na efekcie – Twojej satysfakcji, inspiracji i energii do wykorzystania nowo zdobytych kompetencji.

W trakcie szkolenia nasi eksperci precyzyjnie objaśniają wybrane zagadnienia, a następnie w czasie dyskusji odpowiadają na pytania uczestników. Charakterystyczną cechą szkoleń Grant Thornton jest poszerzanie wiedzy w zakresie tematu szkolenia pod okiem fachowców, jak i możliwość szeroko rozumianego networkingu biznesowego.

Grant Thornton oferuje Klientom otwarte szkolenia dla biznesu oraz szkolenia dedykowane, które planowane i organizowane są wyłącznie dla pracowników firmy Klienta. Tematyka takich szkoleń oraz ich program dostosowywane są każdorazowo do konkretnych potrzeb szkoleniowych firmy. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami

 

Usługi powiązane:

Finanse i rachunkowość

Podatki

Zarządzanie ryzykiem

Standardy
sprawozdawczości finansowej

Skontaktuj się z nami