Aktualności: Sierpień 2015

Grant Thornton partnerem kampanii „For better data flow”

Bardzo miło jest nam poinformować, że ekspert Grant Thornton dołączył do składu Rady Programowej kampanii „For better data flow – praktykuj efektywne transakcje kapitałowe”. Kampania jest adresowana do wszystkich uczestników szeroko rozumianego procesu transakcyjnego, a jej celem jest edukacja rynku w zakresie dobrych praktyk, których stosowane pomoże usprawnić realizację(...)
Czytaj więcej →

Dni Funduszy Europejskich w Grant Thornton

W związku z pojawiającymi się nowymi możliwościami uzyskania pomocy dotacyjnej z nowej perspektywy 2014-2020, zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych indywidualnych spotkaniach z naszymi doradcami. Już dzisiaj powinni Państwo tak zaplanować przyszłe działania, żeby uzyskać jak największe korzyści, które niesie za sobą możliwość pozyskania dotacji.
Czytaj więcej →

Kongres Dyrektor Finansowy Roku w Warszawie

Już 23 września w hotelu Sheraton spotkają się dyrektorzy finansowi oraz osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw. Podczas warszawskiego Kongresu wręczone też zostaną nagrody dla zwycięzców konkursu „Dyrektor Finansowy Roku”. Grant Thornton po raz kolejny jest Partnerem tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie.
Czytaj więcej →

Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2015

Forum Liderów Banków Spółdzielczych jest największym dorocznym spotkaniem decydentów banków spółdzielczych w Polsce. Spotkanie jest poświęcone istotnym kwestiom sektora polskiej bankowości spółdzielczej. W tym roku Forum odbędzie się w dniach 14-15 września w Hotelu Gromada w Warszawie. Grant Thornton jest Partnerem tego wydarzenia.
Czytaj więcej →

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami