Aktualności: Lipiec 2015

HR Business Partner 2015 – czas na II etap!

Z myślą o promocji najlepszych działów HR, Grant Thornton objął mecenatem konkurs na najlepszych HR Business Partnerów kierujących kadrami w przedsiębiorstwach. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wraz z Polskim Stowarzyszeniem Szkoleń i Rozwoju PSTD.
Czytaj więcej →

Maszyny wypychają ludzi z rynku pracy

Choć proces automatyzacji podnosi wydajność i konkurencyjność przedsiębiorstw, to wielu ludzi pozbawia on pracy. Najbardziej narażeni na konkurencję ze strony robotów są pracownicy z sektora przetwórstwa przemysłowego. Zwłaszcza z krajów takich jak Polska – wynika z badania firmy Grant Thornton. 
Czytaj więcej →

6 sposobów na uszczelnienie systemu podatkowego

W ostatnich dniach nasiliła się dyskusja dotycząca tego, jak uszczelniać system podatkowy.Według ekspertów Grant Thornton, nieszczelność systemu podatkowego to rzeczywiście istotny problem polskich finansów publicznych i potrzebne są działania, które zwiększą skuteczność państwa w eliminowaniu procederu unikania płacenia należnych, wymaganych prawem podatków.
Czytaj więcej →

Grant Thornton wśród najlepszych pracodawców świata

Miło nam poinformować, że według rankingu firmy Universum globalna sieć audytorsko-doradcza Grant Thornton znalazła się w elitarnym gronie 50 najbardziej pożądanych miejsc rozwoju kariery.
Czytaj więcej →

Eksperci Grant Thornton na Twitter

Skontaktuj się z nami