fbpx

GrantThornton

11. edycja Konferencji Rada Nadzorcza już niebawem

Treść artykułu

Po raz 11-ty najwybitniejsi eksperci i praktycy corporate governance wezmą udział w spotkaniu „Konferencja Rada Nadzorcza”, które odbędzie się w formule online już 27 października 2021 r. Celem nadrzędnym jesiennej edycji, będzie dogłębne omówienie perspektyw działalności rad nadzorczych w 2022 roku. Grant Thornton będzie partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. Od ponad dekady, główną ideą konferencji jest edukacja i kształtowanie postaw uwzględniających korzyść dla wszystkich interesariuszy spółki. W związku z tym, goście uczestniczą w szeregu debat i paneli poruszających tematykę problemów i wyzwań stojących przed nadzorem właścicielskim. W tym roku tematem przewodnim będzie „Co czeka rady nadzorcze w 2022 roku?”

Konferencja odbędzie się w formule online 27 października 2021 r. W trakcie całodniowego wydarzenia, eksperci i praktycy ze świata nauki i biznesu, poruszą m.in. takie tematy jak:

  • Kodeks Spółek Handlowych w gąszczu pytań (i odpowiedzi)
  • Współpraca dyrektora finansowego z radą nadzorczą
  • Rola rad nadzorczych w firmach rodzinnych – praktyczne przykłady z życia i korzyści z powołania profesjonalnej rady nadzorczej
  • Szacunki księgowe – czyli o trudnej sztuce rozmów biegłych rewidentów z interesariuszami
  • Współpraca z radą nadzorczą – oczami biegłych rewidentów
  • Fikcyjna odpowiedzialność rad nadzorczych – czy na pewno?
  • Sygnalista z perspektywy rady nadzorczej i pracowników nadzoru właścicielskiego
  • Jak być niezależnym członkiem rady nadzorczej i nie zwariować?
  • Rady nadzorcze oczami inwestorów indywidualnych
  • Komunikacja między radą nadzorczą a zarządem

Wśród zaproszonych gości znaleźli się najlepsi eksperci ze świata nauki i biznesu. Są to m.in. Maja Jabłońska, radca prawny, counsel w Grant Thornton, która będzie mówić o ładzie korporacyjnych w firmach rodzinnych, a także Agnieszka Baklarz, Marcin Barłog, Dominik Biel, Jarosław Dac, Filip Gorczyca, Monika Kaczorek, Piotr Karlik, Rafał Kozłowski, Michał Masłowski, Barbara Misterska-Dragan, Milena Olszewska-Miszuris, Filip Ostrowski, Michał Rogatko, Marzena Rosler-Borakiewicz, Piotr Rybicki, Roman Seredyński, Piotr Woźniak.

Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy, którzy mając na względzie dobro polskiego rynku finansowego i kapitałowego mają świadomość korzyści wynikających ze sprawnie funkcjonującego tego wewnętrznego organu kontrolnego.

Bezpłatna rejestracja

Strona XI Konferencji Rada Nadzorcza https://nadzorcza.pl/

Najczęściej czytane