fbpx

23. Konferencja IPMA Polska – wydarzenie zrzeszające polskich profesjonalistów w zakresie zarządzania projektami

Treść artykułu

Już 5 listopada odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu osób profesjonalnie zarządzających projektami. Konferencja po raz pierwszy odbędzie się online, ale już po raz 23. zgromadzi osoby zainteresowane zdobyciem wiedzy i kompetencji w zakresie zarządzania projektami. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest szeroko rozumiana „Zmiana”.

Na wirtualnej scenie spotkają się eksperci i praktycy, przedstawiciele świata biznesu i organizacji pozarządowych, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Tematem przewodnim w tym roku jest szeroko rozumiana „Zmiana”, a organizatorzy zaplanowali:

  • Wystąpienia prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu projektami.
  • Panel dyskusyjny z ekspertami z zakresu zarządzania projektami, którzy opowiedzą o najnowszych trendach w branży.
  • Praktyczne warsztaty, w trakcie których uczestnicy poznają skuteczne narzędzia i techniki wykorzystywane w dziedzinie zarządzania projektami.

Wśród zaproszonych ekspertów znalazła się Dobrochna Ciosek, Menedżer w Zespole Konsultingu Biznesowego Grant Thornton, która będzie współprowadzić panel dyskusyjny: „Lider zmiany prawie…wszechmocny. Co mogą zrobić organizacje, aby mądrze wspierać liderów zmiany”.

Szczegółowe informacje o konferencji, lista prelegentów, opis wystąpień i warsztatów, a także formularz zapisu znajdują się na stronie internetowej konferencja.ipma.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Grant Thornton jest Członkiem Instytucjonalnym oraz Autoryzowaną Jednostką Szkoleniową IPMA Polska.

Najczęściej czytane