„Summit EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie” to największa w Polsce konferencja dotyczącą narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Wśród prelegentów wydarzenia znalazła się  Małgorzata Samborska, doradca podatkowy w Grant Thornton, która przybliży praktyczne kwestie związane z funkcjonowaniem JPK.

Podczas prezentacji omówiona zostanie praktyka organów podatkowych, najczęstsze błędy, zakres podejmowanych przez organy działań kontrolnych i czynności sprawdzających. Podczas wystąpienia Małgorzata Samborska opowie też jak można wykorzystać JPK do wewnętrznej weryfikacji rozliczeń podatkowych i jak chronić się przed negatywnymi skutkami e-kontroli. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie wydarzenia: http://gigacon.org