Grant Thornton uruchamia sklep internetowy

Skontaktuj się

Treść artykułu

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, jako pierwsza firma audytorsko-doradcza w Polsce uruchomiliśmy e-sklep (http://sklep.grantthornton.pl/).  

Sklep Grant Thornton to platforma internetowa, gdzie przedsiębiorcy i menedżerowie znajdą szereg gotowych produktów i rozwiązań biznesowych przydatnych w prowadzeniu swojej firmy. Jest to nowatorska forma kontaktu z odbiorcą, która wydatnie skraca czas, jaki upływa od momentu zamówienia do chwili konsumpcji usługi. Rozwiązanie to jest szczególnie atrakcyjne ze względu na oferowaną  klientowi „użyteczność” miejsca, czasu i formy – nabywca może korzystać z naszych wartościowych rozwiązań w miejscu i czasie dogodnym dla siebie, dostępnych w atrakcyjnej cenie oraz w najłatwiejszej do przyswojenia formie.

Oferowane „na start” produkty, przygotowane przez naszych ekspertów, ułatwiają podejmowanie codziennych decyzji biznesowych, zwiększają bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej oraz pozwalają znaleźć właściwą drogę w gąszczu stale zmieniających się przepisów prawno-podatkowych. W premierowej odsłonie Sklepu oferujemy, m.in.:

  • wnioski do Ministra Finansów, które umożliwiają uzyskanie indywidualnych interpretacji przepisów podatkowych. Instrument niezmiernie przydatny, by zapewnić firmie bezpieczeństwo podatkowe w obliczu często zmieniających się interpretacji przepisów
  • benchmarkingi (analizy porównawcze), które są jedną z najbardziej skutecznych metod zapewnienia bezpieczeństwa w obszarze cen transferowych przedsiębiorstwom zawierającym transakcje z podmiotami powiązanymi.
  • narzędzia przydatne w codziennej pracy, jak na przykład kalkulator dyskonta pomocy publicznej, który pozwala w przystępny i sprawny sposób obliczyć dyskonto lub zweryfikować poprawność własnych obliczeń.

Podobnie jak nasi Klienci, nieustannie się rozwijamy, dlatego będziemy systematycznie poszerzać ofertę produktów dostępnych w naszym sklepie.

Zapraszamy do odwiedzania naszego Sklepu i życzymy udanych zakupów!

Najczęściej czytane