30 marca 2016 roku w Warszawie podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki X Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej.

30 marca 2016 roku w Warszawie podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki X Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej.

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że firma Grant Thornton zdobyła:

3 miejsce w kategorii: spory sądowe wśród wszystkich firm doradczych (łącznie z firmami Wielkiej Czwórki)

W tej kategorii Kapituła redakcyjna przyznała miejsca w oparciu o subiektywną ocenę osiągnięć danej firmy doradztwa podatkowego. Jako kryteria brane były pod uwagę m.in. spory przed TK, TSUE, polskimi sądami administracyjnymi oraz sprawy zakończone skutecznym odwołaniem do organu II instancji, w których brała udział każda z firm doradczych. Ocenie podlegała zarówno liczba wygranych spraw, jak i kwota podatku, odsetek za zwłokę i kosztów sądowych, której nie zapłacił Klient dzięki wygranej.

Tegoroczne wyróżnienie jest dla nas tym bardziej cenne i ważne, jako że zostało przyznane nam po raz pierwszy w nowej kategorii. Jesteśmy dumni z tego, że pracując dla ambitnych i dynamicznych organizacji, sami jesteśmy takim zespołem.

 

W X Rankingu Firm i Doradców Podatkowych wzięły udział najlepsze i najprężniej działające firmy doradcze na rynku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości praktyki działania organów skarbowych, nasi doradcy skutecznie wspierają swoich Klientów w uzyskaniu korzystnych rozstrzygnięć w spornych sprawach podatkowych na możliwie najwcześniejszym etapie postępowania.

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo naszą firmę. Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby dalsza współpraca z naszą firmą była dla Państwa źródłem nieustannej satysfakcji.