fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Kierownik/Supervisor w Departamencie Doradztwa – zespół Cen Transferowych

Warszawa Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Szukamy ludzi, którzy lubią działać i chcą aktywnie współtworzyć nasz zespół.

Praca w cenach transferowych obejmuje tematykę finansów i księgowości, modeli biznesowych oraz podatków. Pracując z nami, będziesz miał(a) możliwość bezpośredniej współpracy z klientami oraz koordynowania dedykowanego zespołu pracującego nad sporządzaniem analiz porównawczych, dokumentacji lokalnej dla różnych rodzajów transakcji realizowanych pomiędzy podmiotami powiązanymi, dokumentacji grupowej oraz raportowaniem.

Twoją rolą będzie również prowadzenie lub udział w analizie modeli biznesowych, projektowaniu rozliczeń pomiędzy podmiotami funkcjonującymi w grupach kapitałowych oraz innych projektach doradczych. Twoimi klientami będą zarówno rodzime, jak i międzynarodowe grupy kapitałowe.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość zagadnienia cen transferowych – może być ono zdobyte zarówno poprzez rolę doradcy, jak również bycie osobą zaangażowaną w tę tematykę po stronie biznesu
  • co najmniej 4 lata doświadczenia w księgowości, finansach, controlingu, audycie, podatkach lub bezpośrednio w cenach transferowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne
  • samodzielność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne - współpraca z klientami i zespołem

Nasza oferta:

  • praca w firmie, obsługującej wiodące krajowe i międzynarodowe grupy kapitałowe
  • realizacja projektów w jednej z najbardziej perspektywicznych i dynamicznie rozwijających się linii produktowych w obszarze podatkowo-konsultingowym – cen transferowych
  • brak rutyny w codziennej pracy i różnorodność zadań, obejmujących prace nad dokumentacjami cen transferowych, ustalaniem polityk cenowych, sporządzaniem analiz rynkowych, wsparcie w procesach restrukturyzacyjnych etc.
  • praca w multidyscyplinarnym zespole doradców biznesowych, finansowych, podatkowych i prawnych, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy, bezpłatny kurs angielskiego)
  • przyjazna atmosfera
  • szansa na rozwój kompetencji zawodowych (wspieramy zdobywanie uprawnień zawodowych) i uczestnictwo w systemie szkoleń
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office, hybrydowym lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego.

Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Warszawa