fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Starsza Specjalistka/Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Warszawa Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

  • współodpowiedzialność za prowadzenie usługi dla klienta związanej z naliczaniem wynagrodzeń
  • rozliczenia z ZUS
  • sporządzanie deklaracjami PIT
  • administracja kadrowa
  • inne czynności związanych z obsługą kadrowo – płacową spółki
  • dbałość o poprawność i terminowość realizowanych zadań, które wynikają z umowy o usługowe prowadzenie kadr i płac
  • bezpośredni kontakt z Klientami

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowo-płacowym – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2), pozwalająca na swobodną komunikację mailową i telefoniczną
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności analityczne
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska pracy
  • komunikatywność - praca w zespole i z klientem
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – będzie to dodatkowy atut

Nasza oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów - m.in. Multisport, bilety do kina, bony na zakupy)
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • system rozliczania nadgodzin
  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)
  • rozwój kompetencji zawodowych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z podmiotami z różnych branż i krajów

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego.

Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Warszawa