fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Senior Menedżerka/Senior Menedżer w Zespole Audytu

Poznań Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Pracując jako Senior Menedżer, będziesz odpowiadał za realizację projektów audytorskich dla spółek oraz Grup Kapitałowych - polskich i międzynarodowych. Do Twoich zadań należała będzie również opieka merytoryczna i organizacyjna nad zespołem, a także budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.

Jeśli zdobyłeś już doświadczenie w audycie finansowym i w kierowaniu wieloosobowym zespołem na poziomie menedżerskim, posiadasz uprawnienia Biegłego Rewidenta, a do tego: praca z Klientem sprawia Ci przyjemność, lubisz rozwijać swoją wiedzę, posiadasz kompetencje w zakresie rozwoju biznesu, chcesz mieć wpływ na realizowane przez Ciebie zadania i projekty oraz chcesz współpracować ze specjalistami z innych krajów –  nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie!

Nasze oczekiwania:

  • minimum 8-letnie doświadczenie w pracy w audycie finansowym
  • tytuł Biegłego Rewidenta/ACCA
  • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozwoju biznesu
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • spostrzegawczość, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania złożonych problemów

Nasza oferta:

  • praca przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach
  • szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów
  • rozwój kompetencji zarządczych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (m.in. MultiSport, bilety do kina, Medicover)
  • elastyczne godziny pracy
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego.

Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Poznań