fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Staż w Zespole M&A

Warszawa Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji projektowej (teasery, prezentacje, memoranda informacyjne)
  • analizy rynkowe i poszukiwanie potencjalnych inwestorów i targetów
  • pomoc w opracowaniu analiz finansowych przedsiębiorstw
  • udział w przygotowaniu modeli finansowych i wycen
  • wsparcie w koordynacji projektów M&A na każdym etapie procesu (od pozyskania klienta po zamknięcie transakcji)
  • aktywny udział w pozyskiwaniu klientów i realizacji transakcji M&A

Poszukujemy kandydata zainteresowanego rozwojem w obszarze M&A, który będzie wykazywał się dużą determinacją i zaangażowaniem w realizację zadań i projektów.

Nasze oczekiwania:

  • status studenta III – V  roku kierunków finansowych (preferowane: finanse i rachunkowość)
  • orientacja w zagadnieniach z zakresu: fuzji i przejęć, metod wyceny przedsiębiorstw, analizy finansowej, podstaw rachunkowości
  • doświadczenie w postaci praktyk lub staży w obszarze finansowym (mile widziane)
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel i Power Point
  • dokładność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego w obszarze M&A
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Nasza oferta:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • udział w projektach sprzedaży i zakupu przedsiębiorstw realizowanych dla międzynarodowych korporacji, polskich przedsiębiorstw oraz inwestorów finansowych
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem i rozwój w obszarze M&A
  • elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni)
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole, otwartym na nowe pomysły i rozwiązania

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego. Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Warszawa