fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Stażystka/ Stażysta ds. księgowości

Poznań Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu księgowego: wprowadzanie faktur zakupu, księgowanie wyciągów bankowych, archiwizowanie i wpinanie dokumentów księgowych, skanowanie korespondencji i dokumentów.

Nasze oczekiwania:

  • status studenta IV - V roku kierunków ekonomicznych
  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, księgowością
  • doświadczenie w pracy z dokumentami księgowymi mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) mile widziana
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Nasza oferta:

  • praca w oparciu o umowę zlecenie, w wymiarze około 130 - 160 godz. w miesiącu
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • przyjazna atmosfera we wspierającym się i pełnym dobrej energii zespole
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • uczestnictwo w systemie szkoleń (program Akademia Grant Thornton

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego. Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Poznań