fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Stażystka/Stażysta w Zespole Bieżącego Doradztwa Podatkowego

Warszawa Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Szukasz ciekawych projektów ze znanymi klientami?
Jesteś osobą dokładną i potrafisz analizować?
Lubisz szukać informacji i znajdować rozwiązania dla przeróżnych problemów?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to nasz Zespół Bieżącego Doradztwa Podatkowego jest miejscem właśnie dla CIEBIE.

U nas będziesz miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę z zakresu podatków oraz wziąć udział w różnorodnych ciekawych projektach, także międzynarodowych. Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie przygotowanie researchy, analiza przepisów podatkowych oraz interpretacji podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych, przygotowywanie projektów opinii podatkowych czy projektów pism urzędowych. U nas swoje miejsce znajdą zarówno studenci i absolwenci kierunków prawniczych, jak i ekonomicznych!

Nasze oczekiwania:

  • status studenta IV - V roku (kierunki prawne lub ekonomiczne)
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z tematyką podatkową
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość podstawowych aplikacji pakietu Microsoft Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • zdolność wnikliwej analizy problemów
  • otwartość i komunikatywność

Nasza oferta:

  • płatny staż, w wymiarze około 25-30 godz. w tygodniu (umowa zlecenie)
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • praca w zespole doradców podatkowych, którzy chętnie dzielą się wiedzą i inspirują
  • udział w różnorodnych projektach, także międzynarodowych
  • szansa na dynamiczny rozwój kompetencji zawodowych w renomowanej organizacji o zasięgu globalnym
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub
    w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej
  • elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni)
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole, otwartym na nowe pomysły i rozwiązania

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego. Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Warszawa