fbpx

GrantThornton

Wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzimy obecnie online!

Asystentka/Asystent ds. administracji

Poznań Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki/Asystenta ds. administracji do wsparcia zespołu cen transferowych w Poznaniu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: administrację systemem CRM, przygotowywanie i edycję dokumentów, obsługę poczty, sporządzanie raportów i zestawień, organizację podróży służbowych, aktywny udział w projektach organizacyjnych i strukturalnych oraz inne czynności administracyjne. Jeśli jesteś osobą energiczną, kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia, będziemy wspierać Twój potencjał!

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel oraz PowerPoint)
  • średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za wykonane zadania
  • dyspozycyjność do pracy w wymiarze 20 godzin tygodniowo, z możliwością wydłużenia czasu pracy po okresie próbnym

Nasza oferta:

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w ponad 800 osobowym zespole i z Klientem
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • jasno określona ścieżka kariery
  • elastyczny czas pracy – możliwość pogodzenia studiów z pracą
  • praca w międzynarodowym środowisko oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, dostęp do platformy szkoleniowej
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkursach (np. #aGTywni, Pracownik Roku, CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)
  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania  się w akcje charytatywne, dołączenia  do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

Wyślij nam swoje CV korzystając z linku aplikacyjnego. Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur lub umówimy się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Poznań