fbpx

Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu

Treść artykułu

W dniach 3-4 marca we Wrocławiu odbędzie się III Kongres Firm Rodzinnych, którego Partnerem jest Grant Thornton. To jedyne na Dolnym Śląsku i jedno z największych w Polsce wydarzeń adresowanych do przedsiębiorców rodzinnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  

Kongres Firm Rodzinnych jest najważniejszym w regionie wydarzeniem skierowanym do przedsiębiorców rodzinnych – zarówno tych małych, działających lokalnie, jak i tych dużych, którzy obecni są na rynku krajowym i międzynarodowym. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są właściciele firm i członkowie rodzin zaangażowani w prowadzenie przedsiębiorstwa oraz pokolenie sukcesorów, czyli następców przygotowujących się do zarządzania w przyszłości biznesem rodzinnym.

Hasło „Własność zobowiązuje” jest myślą przewodnią tegorocznego Kongresu. Podczas dwóch dni wydarzenia zaplanowane są m.in.: dyskusje i prezentacje związane z innowacyjnymi modelami sukcesji, pokazujące rolę kobiet i partnerstwa w sukcesie firmy rodzinnej, poświęcone zarządzaniu pracownikami firmy rodzinnej oraz podkreślające rolę aktywności zagranicznej w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

  • Szczegóły spotkania: 3-4 marca 2020 r., Haston City Hotel, Wrocław
  • Informacje o wydarzeniu i program: www.wsb.pl

Rejestracja uczestników na Kongres Firm Rodzinnych

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorami spotkania są: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Centrum Biznesu Rodzinnego, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź.

 

Najczęściej czytane