Kongresy dla dyrektorów finansowych

Treść artykułu

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy cykl kongresów dyrektorów finansowych skierowany do osób zarządzających finansami przedsiębiorstw. Po raz pierwszy CFO spotkają się w Gdańsku i Lublinie, by następnie po 5 latach powrócić do Krakowa. Zwieńczeniem wiosennych spotkań będzie Poznań, a wielki finał wraz z uroczystą galą i rozstrzygnięciem XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbędą się jesienią w Warszawie.

 Inicjatywa Dyrektor Finansowy Roku to największy i najdłużej organizowany w Polsce projekt dedykowany społeczności osób zarządzających finansami przedsiębiorstw i firm. Celem kongresów jest wymiana doświadczeń i omówienie wyzwań czekających na finansistów w zawiłym świecie biznesu.

Podczas spotkań omówione zostaną ważne zagadnienia i problemy, które nurtują wielu dzisiejszych dyrektorów finansowych. Jednym z poruszanych tematów będzie kwestia wdrażanego w Polsce mechanizmu podzielnej płatności – Split Payment, który będzie największym, tegorocznym wyzwaniem dla finansistów. W trakcie kongresu będą analizowane także korzyści w prowadzeniu działalności badawczo-rozwojowej, jak również roli CFO w dziedzinie HR. Nie zabraknie także tematów, przed którymi dział finansów nie może uciec – eksperci pochylą się na zagadnieniem „CFO 4.0” oraz robotyzacją i automatyzacją, które są koniecznymi wyzwaniami związanym ze sprostaniem konkurencyjności.

Gościem specjalnym spotkań będzie Ignacy Morawski, ekonomista projektu SpotData, lider innowacji New Europe 100 Financial Times. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych analityków trendów ekonomicznych podzieli się swoją wiedzą prezentując „Heatmapę ryzyk finansowych w gospodarce w 2018 roku”.

Terminy i miejsca spotkań:

  • 12 kwietnia, Gdańsk, hotel Hilton
  • 19 kwietnia, Lublin, hotel inBetween
  • 9 maja, Kraków, hotel Sheraton
  • 6 czerwca, Poznań, IBB Andersia
  • 2 października, Warszawa, hotel InterContinental

Zapisy: Aby wziąć udział w kongresie, należy zarejestrować się pod adresem: http://dyrektorfinansowyroku.pl/kongres.php?dzial=kongresy&nazwa=kongres2018 Potwierdzeniem uczestnictwa będzie mail zwrotny od organizatorów.

Konkurs DFR

Dwa, tradycyjnie przyznawane tytuły w kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób) zostaną w tym roku uzupełnione o specjalne wyróżnienie dla Dyrektorów Finansowych w spółkach notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Aplikowanie o tytuł Dyrektora Finansowego Roku rozpocznie się 3 kwietnia i będzie trwało do 22 czerwca. Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez wypełnienie i wysyłanie ankiety, dostępnej na oficjalnej stronie projektu www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

Najczęściej czytane