fbpx

Magdalena Augustynowicz

Senior Menedżer

Biografia

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z zakresu Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Studiów Podyplomowych z Nowoczesnej Rachunkowości Finansowej i Zarządczej w Międzynarodowej Szkole Menedżerów w Warszawie. Biegły rewident.

Senior Menedżer Departamentu Outsourcingu Rachunkowości w Grant Thornton, z firmą związana od 2008 r. Dysponuje bogatym doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, w tym głównie z kapitałem zagranicznym oraz raportowaniu według polskich i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Specjalista w zakresie obsługi spółek z branży nieruchomości i Real Estate a także branży energetycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz handlowej.

Obecnie nadzoruje i koordynuje prace zespołu księgowego w zakresie świadczenia usług outsourcingowych, stawiając na wysoką jakość, solidność oraz trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym szacunku..

Autorka licznych artykułów na firmowym blogu i w newsletterze z zakresu rachunkowości finansowej, finansów oraz podatków.

Ostatnie publikacje

Nasi eksperci