Paulina Dziewulska

Senior Menedżer

Biografia

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Menedżer z 15 letnim doświadczeniem w księgowości. Z Grant Thornton związana od 2007 roku. W tym czasie zrealizowała wiele kontraktów dotyczących obsługi księgowej włącznie z wdrożeniem różnego rodzaju aplikacji finansowo-księgowych.

Doświadczenie zdobyła w Spółkach świadczących usługi outsourcingowe, jak również w księgowości wewnętrznej. Wiedza, którą uzyskała, pozwala jej ocenić jak powinna wyglądać praca na poszczególnych stanowiskach. Obecnie koordynuje pracę zespołu: asystentów, księgowych i samodzielnych księgowych oraz odpowiada za obsługę księgową spółek, których jest dedykowanym ekspertem.

Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem poprzez publikacje w branżowych mediach, a także na firmowym blogu i w newsletterze.

Ostatnie publikacje

Zwrot podatku VAT podróżnym – Tax Free

Osoby fizyczne mieszkające poza granicami Unii Europejskiej, które dokonały zakupów w Polsce, mają możliwość przy spełnieniu określonych warunków, odzyskania zapłaconego podatku VAT.

Nasi eksperci