Już 1 stycznia 2018 r. w życie wejdą przepisy, które doprowadzą do dużych zmian w prawie podatkowym, jakich nie doświadczyliśmy od wielu lat. Ze względu na niespotykaną skalę tych zmian, eksperci Grant Thornton stworzyli kilka propozycji, które kompleksowo przygotowują przedsiębiorców do zmian podatkowych w 2018 roku.

I. Noworoczne badanie podatkowe

Chciałbyś sprawdzić, które zmiany podatkowe wchodzące w życie w 2018 roku, dotyczą Twojej firmy i jak się do nich przygotować? Nasi eksperci przygotują specjalnie dla Twojej firmy szybką analizę i wskażą wrażliwe obszary. Cena badania będzie dostosowana do zakresu prac w Państwa przedsiębiorstwie. Kontakt: Arkadiusz Łagowski Doradca podatkowy, menedżer M: 609 452 377 E: Arkadiusz.Lagowski@pl.gt.com

II. Szkolenia zamknięte dedykowane Twojej firmie

Jeśli chciałbyś, aby nasi eksperci przyjechali do Twojej firmy i poprowadzili dedykowane szkolenie ze zmian w podatkach w 2018 roku, zapraszamy do kontaktu i rozmowy o Państwa potrzebach oraz oczekiwaniach. Dopasujemy szkolenie do Państwa potrzeb.

Kontakt: Arkadiusz Łagowski Doradca podatkowy, menedżer M: 609 452 377 E: Arkadiusz.Lagowski@pl.gt.com  

Eksperci: Małgorzata Samborska, doradca podatkowy, Dyrektor biura w Warszawie

Małgorzata posiada osiemnastoletnie doświadczenie z zakresie doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w podatkach dochodowych, w szczególności w zakresie zarządzania ryzykiem podatkowym  i rozliczeń podatkowych pracowników delegowanych do pracy w innych krajach (ekspatów). Lider branży „Artykuły spożywcze i napoje”. Wyróżniona w IX i XI Rankingu Top Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej – III miejsce w kategorii: Międzynarodowe prawo podatkowe oraz III miejsce w kategorii: PIT. Doradca podatkowy. Z Grant Thornton związana od 2008 roku. Lider biura w Warszawie. Autorka licznych publikacji dotyczących zagadnień podatkowych w prasie fachowej oraz książki „Optymalizacja podatkowa, czyli jak zaoszczędzić na podatku dochodowym od osób prawnych”. Współautorka komentarzy do ustaw o podatkach dochodowych wydawanych przez prestiżowe wydawnictwo C.H. Beck (zarówno w podatku dochodowym od osób prawnych, jak i osób fizycznych) oraz książki „Körperschaftsteuer/ Podatek dochodowy od osób prawnych 2003”. Prelegent na szkoleniach i konferencjach.

Arkadiusz Łagowski, doradca podatkowy, menedżer

Arkadiusz posiada dwunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Zajmuje się projektami z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych i od osób fizycznych. Doradca podatkowy. Doświadczenie zawodowe zdobywał wydając interpretacje podatkowe  w urzędzie skarbowym, a następnie pracując w dziale podatkowym KPMG. W latach 2009-2012 pracował w Zespole Doradztwa Podatkowego Grant Thornton. W latach 2012-2014 był głównym specjalistą podatkowym w spółce telekomunikacyjnej T-Mobile. Od października 2014 powrócił do Grant Thornton. Członek Prezydium, Wiceprzewodniczący Grupy VAT, Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan. Autor publikacji dotyczących zagadnień podatkowych w prasie fachowej. Prelegent na szkoleniach, pełnomocnik w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Komentator zagadnień podatkowych w radiu i telewizji. Ekspert biorący udział w pracach komisji parlamentarnych