fbpx

Treść artykułu

Rok 2019 był interesującym wyzwaniem dla całej społeczności kadrowo-płacowej. Zapewne, zmiany regulacji były w mijającym roku obiektem wielu dyskusji w Państwa firmach. Dziś, trochę z przymrużeniem oka, chcemy wybrać te, o których mówiło się najczęściej.

Głosowanie trwało od 23 grudnia 2019 r. do 6 stycznia 2020 r. Łącznie oddano 262 głosy. Poniżej zamieszczamy TOP5 najczęściej wskazywanych przez użytkowników haseł.

Skomentuj wyniki na >> naszym profilu na LinkedIn <<

Czytaj więcej o najpopularniejszych hasłach:

1. PPK: PPE czy PPK? Przewodnik dla pracodawców >>
2. PIT 0 dla młodych: Zerowy PIT dla młodych >>
3. Dokumentacja pracownicza: Zmiany w przechowywaniu dokumentacji pracowniczej >>
4. RODO rekrutacja: RODO a Pracownicze Plany Kapitałowe >>
5. Płaca minimalna: Wzrost minimalnej stawki godzinowej na zleceniu >>

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane