fbpx

Treść artykułu

Ten rok jest kolejnym rokiem, w którym przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w tzw. branżach energochłonnych, czyli wykorzystujący znaczne ilości energii elektrycznej, mogą występować o zwrot akcyzy zawartej w cenie nabycia tej energii.

Sprawdź, czy działalność Twojej firmy kwalifikuje się do tego, aby o taki zwrot akcyzy się ubiegać, i ewentualnie ile można jej odzyskać.

Wstępnie pomoże w tym Państwu nasz Elektro-kalkulator. Skorzystaj z niego, a następnie zwróć się do nas – wesprzemy Cię w przygotowaniu wniosku o zwrot akcyzy.

Elektro-kalkulator akcyzowy

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Podatek akcyzowy Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane