Treść artykułu
Czwartek, 26 maja, godz. 10.00-11.30
O webinarze:
Od stycznia 2022 do obowiązujących ulg podatkowych dołączy nowe rozwiązania. Obowiązujące obecnie preferencje podatkowe mogą okazać się atrakcyjne dla start-upów, które planują przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym, czy też inwestycje w zakresie robotyzacji. Również firmy, które wprowadzają na rynek nowe produkty, mogą znaleźć korzystne dla siebie wsparcie podatkowe. Korzystanie z ulg podatkowych wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Istotne jest także to, że z niektórych preferencji podatkowych można korzystać jednocześnie. Jednak właściwie wdrożone ulgi podatkowe mogą stanowić istotne wsparcie dla polskich start-upów, dlatego też warto rozważyć możliwości skorzystania z nich. Serdecznie zapraszamy na webinar, podczas którego umówimy ulgi podatkowe, z których można skorzystać.
Agenda:
- Ulga na prototyp, czyli wsparcie na nowe produkty
- Ulga na robotyzację, czyli pomoc dla inwestujących w roboty przemysłowe
- Ulga na zatrudnienie innowacyjnych pracowników
- Ulga na działalność badawczo-rozwojową, czyli B+R
- IP-Box, czyli ulga na działalność innowacyjną
Prelegent:
O tym z jakich ulg mogą skorzystać start-upy opowie Michał Rodak.
Menedżer, Doradca podatkowy, Grant Thornton
Posiada sześcioletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Specjalizuje się w Jednolitym Pliku Kontrolnym, ulgach na innowacje (ulga B+R oraz IP Box) oraz rozliczeniach podatkowych pracowników delegowanych do pracy w innych krajach.
Bezpłatna rejestracja
Webinar organizowany jest w ramach cyklu „Start-up na start: o czym warto pamiętać?”. Pozostałe webinary w ramach cyklu:
-
Na webinary zapraszamy wspólnie z Partnerami:
Skontaktuj się
Starszy specjalista