Zimowo-wiosenna edycja Biznes Akademii BNP Paribas i Grant Thornton

Skontaktuj się

Treść artykułu

Nowa odsłona Biznes Akademii BNP Paribas i Grant Thornton

Już 31 marca we Poznaniu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach drugiego cyklu szkoleń Biznes Akademii BNP Paribas i Grant Thornton.

Istotą przedsiębiorczości prywatnej sektora małych i średnich firm jest nieustanne dążenie do rozwoju własnego biznesu. Chcąc wspierać firmy w podniesieniu ich rynkowej konkurencyjności, BNP Paribas Bank Polska we współpracy z Grant Thornton powołał Biznes Akademię – pierwszy w Polsce program przygotowany specjalnie dla właścicieli i kadry zarządzającej małych i średnich firm prywatnych.

Podczas spotkania w Poznaniu uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z unikalnego programu szkoleń, który będzie obejmował poniższe tematy:

  • Jak wykorzystać Internet do lepszego poznania klienta? Jak określić jego charakterystykę, preferencje, zachowania i motywacje?
  • Jak  skorzystać z nowych programów i możliwości finansowania rozwoju firm w ramach ostatniego wielkiego wsparcia dla Polski ze środków unijnych – dotacji 2014-2020?
  • Jak dokonać wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej?

Save the date:

31 marca (wtorek)

Miejsce spotkania: IBB Andersia Hotel, Poznań

Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje o Biznes Akademii znajdziecie Państwo na: www.bnpparibas.pl/biznesakademia

Udział w Biznes Akademii dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się

Najczęściej czytane