Miło nam poinformować że nasza „Piątka dla świata”, a więc wszelkie działania jakie prowadzimy na rzecz zrównoważonego rozwoju, w tym dbałość o Klientów, troska o siebie nawzajem, o dobrostan ludzi, którzy żyją wokół nas, kondycję polskiej gospodarki i przyszłość naszej planety zostały zauważone i docenione zarówno  przez środowisko biznesu jak i na poziomie sieci firm zrzeszonych pod marką Grant Thornton na świecie.

BCC pod patronatem honorowym Minister Rodziny i Polityki Społecznej Pani Magdaleny Maląg przyznało nam tytuł „Firma Dobrze Widziana”. Natomiast Grant Thornton International w ramach konkursu Go Beyond Award winners wyróżniło Grant Thornton Polska oraz trzy inne firmy członkowskie (z wszystkich należących do sieci), doceniając nasze działania na rzecz „Różnorodności i inkluzywności”.

Uhonorowanie Grant Thornton zarówno Tytułem „Firma Dobrze Widziana” jak i wyróżnieniem w obszarze działań na rzec D&I są wyrazem uznania, docenienia i podziękowania dla wszystkich Pracowników naszej społeczności współtworzących i uczestniczących w Piątce dla świata. To Pracownicy Grant Thornton działając na rzecz firmy, Klientów, środowiska, lokalnych społeczności sprawiają, że dobro zdobywa coraz większe zasięgi…

Przybij z nami piątkę dla lepszego świata! Poznaj nasz Program