fbpx

Kiedy dołączysz do Grant Thornton, doświadczysz czegoś więcej niż obecności w nowym miejscu pracy. Tutaj, w przyjaznej kulturze opartej na szacunku i współpracy, w dynamicznym tempie rozwiniesz swoje talenty.

Dynamiczny Rozwój

Kończysz studia, pragniesz zrobić zdecydowany krok na drodze do zdobycia zawodu audytora finansowego, głównego księgowego, doradcy podatkowego, konsultanta biznesowego – przyjdź do Grant Thornton. Twoja kariera utknęła? Czujesz, że jesteś już gotów do pełnienia roli menedżera, lidera? Zapraszamy! Chcesz się przebranżowić, zmienić zawód? U nas będzie to możliwe.

Dołącz do zespołu ekspertów, którzy pomogą Ci zrealizować zawodowe marzenia. Nasi Liderzy służą Ci pomocą. Są dostępni. Czynnie wspierają rozwój indywidualnego potencjału pracownika!

Oferujemy Ci autorski program rozwoju kompetencji zawodowych „Leadership Institute”, w tym Advanced Manager Programme (najlepszy program rozwoju przywództwa nagrodzony przez międzynarodową organizację The Managing Partmer’s Forum). Finansujemy zdobycie uprawnień zawodowych. W ramach międzynarodowej sieci państw członkowskich Grant Thornton masz dostęp do kilkudziesięciu atrakcyjnych ofert pracy na całym świecie. Chcesz w trakcie stosunku pracy w Grant Thornton wyjechać za granicę? Wystarczy wybrać jedną z dostępnych ofert i aplikować.

Przyjazna Kultura

W Grant Thornton przywita Cię zespół ludzi, na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Szacunek, współpraca i wzajemna pomoc to nie frazesy. Te przymioty charakteryzujące nasze środowisko pracy – na wszystkich szczeblach organizacyjnych, od Asystenta do Partnera – wysoko oceniane są w badaniu „Zaangażowanie i zadowolenie pracowników”, przeprowadzanym przez niezależnego, zewnętrznego eksperta.

Chcesz pracować z domu lub dostosować godziny pracy do sytuacji rodzinnej? Rozumiemy to. Każdy departament posiada bogatą ofertę elastycznego czasu pracy. Możesz się z nią zapoznać podczas spotkania rekrutacyjnego. Oczekujesz od swego menedżera bieżącej i konstruktywnej informacji zwrotnej, jasno stawianych celów, otwartości kontaktów i wsparcia w sytuacjach dla Ciebie trudnych? Masz do tego pełne prawo. Twój menedżer współtworzy przyjazną kulturę Twego rozwoju, a Ty każdego miesiąca możesz ocenić jego działania w anonimowej ankiecie.

Nagrody i wyróżnienia

2. miejsce w indywidualnym rankingu doradców podatkowych w kategorii „Podatki lokalne”

2. i 3. miejsce w indywidualnym rankingu doradców podatkowych w kategorii „Podatek CIT”

6. miejsce w rankingu audytorów przygotowanym przez „Rzeczpospolita” i „Parkiet"

Wspieramy Wasze pasje i przyjazne środowisko pracy

Wspieramy młode talenty