Kiedy dołączysz do Grant Thornton, doświadczysz czegoś więcej niż obecności w nowym miejscu pracy. Tutaj, w przyjaznej kulturze opartej na szacunku i współpracy, w dynamicznym tempie rozwiniesz swoje talenty.

Dynamiczny Rozwój

Kończysz studia, pragniesz zrobić zdecydowany krok na drodze do zdobycia zawodu audytora finansowego, głównego księgowego, doradcy podatkowego, konsultanta biznesowego – przyjdź do Grant Thornton. Twoja kariera utknęła? Czujesz, że jesteś już gotów do pełnienia roli menedżera, lidera? Zapraszamy! Chcesz się przebranżowić, zmienić zawód? U nas będzie to możliwe.

Dołącz do zespołu ekspertów, którzy pomogą Ci zrealizować zawodowe marzenia. Nasi Liderzy służą Ci pomocą. Są dostępni. Czynnie wspierają rozwój indywidualnego potencjału pracownika!

Oferujemy Ci autorski program rozwoju kompetencji zawodowych „Leadership Institute”, w tym Advanced Manager Programme (najlepszy program rozwoju przywództwa nagrodzony przez międzynarodową organizację The Managing Partmer’s Forum). Finansujemy zdobycie uprawnień zawodowych. W ramach międzynarodowej sieci państw członkowskich Grant Thornton masz dostęp do kilkudziesięciu atrakcyjnych ofert pracy na całym świecie. Chcesz w trakcie stosunku pracy w Grant Thornton wyjechać za granicę? Wystarczy wybrać jedną z dostępnych ofert i aplikować.

Przyjazna Kultura

W Grant Thornton przywita Cię zespół ludzi, na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Szacunek, współpraca i wzajemna pomoc to nie frazesy. Te przymioty charakteryzujące nasze środowisko pracy – na wszystkich szczeblach organizacyjnych, od Asystenta do Partnera – wysoko oceniane są w badaniu „Zaangażowanie i zadowolenie pracowników”, przeprowadzanym przez niezależnego, zewnętrznego eksperta.

Chcesz pracować z domu lub dostosować godziny pracy do sytuacji rodzinnej? Rozumiemy to. Każdy departament posiada bogatą ofertę elastycznego czasu pracy. Możesz się z nią zapoznać podczas spotkania rekrutacyjnego. Oczekujesz od swego menedżera bieżącej i konstruktywnej informacji zwrotnej, jasno stawianych celów, otwartości kontaktów i wsparcia w sytuacjach dla Ciebie trudnych? Masz do tego pełne prawo. Twój menedżer współtworzy przyjazną kulturę Twego rozwoju, a Ty każdego miesiąca możesz ocenić jego działania w anonimowej ankiecie.

Wspieramy Wasze pasje i przyjazne środowisko pracy

Co roku organizowany jest konkurs „GT wspiera Twoją pasję”. Planujesz zdobyć Mount Everest? Chcesz wziąć udział w prestiżowym maratonie? Możesz uzyskać grant pozwalający sfinansować to przedsięwzięcie. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoją pasją i napiszesz ciekawy wniosek, który znajdzie poparcie w gronie pracowników.

"My Way" - umożliwiamy Ci kształtowanie środowiska pracy zgodnie z Twoimi preferencjami. Możesz decydować o sposobie wykorzystania dedykowanego Budżetu Pracowniczego. W roku 2018 pracownicy wybrali regularne dostawy warzyw i owoców do biura.

Wspieramy młode talenty

Poligon Grant Thornton obejmuje 3 warsztaty w dynamicznej formule symulacji projektu audytorskiego lub doradczego. Stawiamy na ciekawy scenariusz i praktyczne umiejętności - eksperci Grant Thornton w różnych rolach wspierają uczestników w stawieniu czoła wyzwaniom projektowym. Więcej na: http://poligondoradcow.pl/

Jesteśmy patronem klasy w zawodzie technik ekonomista w Zespole Szkół Ekonomicznych w Poznaniu. Kształtowanie kompetencji z zakresu ekonomii wśród tak młodych ludzi to z jednej strony przywilej, z drugiej - ogromna odpowiedzialność, a na pewno pełna korzyści przygoda zarówno dla uczniów jak i dla naszej firmy.

Nagrody/

Nagrody i wyróżnienia

3. miejsce w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego DGP w kategorii „Podatkowe doradztwo transakcyjne i restrukturyzacyjne” (edycja 2024)

Nagrody i wyróżnienia w konkursie Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, Kadry, Płace (edycja 2021, 2022, 2023)

4. miejsce w rankingu najlepszych firm audytorskich „Rzeczpospolitej” i „Parkietu" (edycja 2023)