Konsulting biznesowy

Business Consulting Grant Thornton to butikowy zespół dedykowanych doradców, którzy wyzwania Klientów traktują z najwyższą odpowiedzialnością i troską. Tworzą go wysokiej klasy, doświadczeni eksperci – praktycy, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Klientami z różnorodnych branż.

Doradztwo biznesowe – nasze wyróżniki

Nasze doradztwo biznesowe opieramy o zindywidualizowane podejście, bazujące na wiedzy z różnych obszarów zarządzania (strategie, systemy zarządzania, projekty, procesy, struktury i kompetencje) oraz dobrze zaprojektowaną metodykę pracy warsztatowej. Naszymi klientami są zarówno grupy kapitałowe, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym firmy rodzinne.

PREZENTACJA Audyt organizacyjny

4 powody, dla których warto przeprowadzić niezależny przegląd organizacji

Zobacz prezentację

Dlaczego Grant Thornton?

Dopasowane rozwiązania do Twoich potrzeb

W naszej pracy z Klientem stawiamy na wartości międzyludzkie, uważne słuchanie i zaufanie. Dzięki takiemu podejściu potrafimy w pełni zrozumieć, dostosować się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, rekomendować optymalne zmiany, uwzględniające specyfikę prowadzonych przez nich działalności, inspirować do rozwoju.

Klienci cenią nasz profesjonalizm, interdyscyplinarne kompetencje, indywidualne podeście i bezpośredni kontakt oraz nieprzeciętne zaangażowanie. Doceniają elastyczność i kreatywność w podejściu do budowania dopasowanych rozwiązywań oraz empatię, połączoną z dbaniem o efektywność pracy.

  • 29 lat

    działalności w Polsce

  • 900+

    pracowników w 8 miastach

  • 2200+

    zadowolonych Klientów

Zapytaj o ofertę usługi

Konsulting biznesowy

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt