Treść artykułu

Grant Thornton Legal jest kancelarią prawną działającą w ramach Grant Thornton w Polsce. Jesteśmy częścią globalnego zespołu ekspertów, obecnego w ponad 140 krajach na całym świecie.

Zespół Kancelarii składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników posiadających szerokie doświadczenie uzyskane m. in. przy wspieraniu klientów Grant Thornton.

Usługi świadczone przez naszą Kancelarię prawną:

Dzięki współpracy z ekspertami GT z pozostałych obszarów (biegli rewidenci, doradcy podatkowi, doradcy finansowi) jesteśmy w stanie już na początkowym etapie procesu zidentyfikować jego szanse oraz ryzyka. Naszym celem jest wypracowanie optymalnych dla Klienta rozwiązań, pozwalających znaleźć właściwą drogę w gąszczu regulacji prawnych.

Ponadto, współpraca z doradcami GT z pozostałych działów (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze, outsourcing rachunkowości) umożliwia nam stworzenie interdyscyplinarnych zespołów, które oferują kompleksowy pakiet usług.

Kolejna udana transakcja

W ostatnich miesiącach zespół naszej kancelarii prawnej miał zaszczyt i przyjemność wspierać WAREMA Renkhoff SE przy wypracowaniu i wynegocjowaniu dokumentacji transakcyjnej, na podstawie której nasz mocodawca nabył 100% udziałów w Anwis Sp. z o.o. Podpisanie dokumentacji transakcyjnej poprzedzone zostało przeprowadzeniem przez Grant Thornton due diligence przedmiotu transakcji w obszarze prawnym, podatkowym i finansowym.

Zobacz prezentację

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami:

Inne artykuły z kategorii: Kancelaria prawna Zobacz wszystkie

Prosta spółka akcyjna z podpisem Prezydenta!

Ustawa wprowadzająca do polskiego systemu prawnego prostą spółkę akcyjną została właśnie podpisana przez Prezydenta. Akt prawny przewiduje szereg innowacyjnych rozwiązań mających na celu stworzenie przyjaznego środowiska biznesowego dla przedsięwzięć opartych o nowoczesne technologie, poprzez umożliwienie…

Usługi Grant Thornton z obszaru: Kancelaria prawna

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane