Treść artykułu

Grant Thornton Legal jest kancelarią prawną działającą w ramach Grant Thornton w Polsce. Jesteśmy częścią globalnego zespołu ekspertów, obecnego w ponad 140 krajach na całym świecie.

Zespół Kancelarii składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników posiadających szerokie doświadczenie uzyskane m. in. przy wspieraniu klientów Grant Thornton.

Usługi świadczone przez naszą Kancelarię prawną:

Dzięki współpracy z ekspertami GT z pozostałych obszarów (biegli rewidenci, doradcy podatkowi, doradcy finansowi) jesteśmy w stanie już na początkowym etapie procesu zidentyfikować jego szanse oraz ryzyka. Naszym celem jest wypracowanie optymalnych dla Klienta rozwiązań, pozwalających znaleźć właściwą drogę w gąszczu regulacji prawnych.

Ponadto, współpraca z doradcami GT z pozostałych działów (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze, outsourcing rachunkowości) umożliwia nam stworzenie interdyscyplinarnych zespołów, które oferują kompleksowy pakiet usług.

Zobacz prezentację

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami:

Inne artykuły z kategorii: Kancelaria prawna Zobacz wszystkie

Ochrona konsumencka dla przedsiębiorców

Opublikowany w dniu 21 marca 2019 r. projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych przewiduje, że w określonych  sytuacjach – przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi będą mogli korzystać z przepisów dotyczących ochrony…

Usługi Grant Thornton z obszaru: Kancelaria prawna

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane