fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Kancelaria Prawna to zespół prawników działający w ramach firmy audytorsko-doradczej Grant Thornton. Jesteśmy częścią globalnego zespołu ekspertów, obecnego w ponad 140 krajach na całym świecie.

Zespół Kancelarii składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników posiadających szerokie doświadczenie uzyskane m. in. przy wspieraniu klientów Grant Thornton.

Usługi świadczone przez naszą Kancelarię prawną:

  • Bieżące doradztwo korporacyjne
  • Podział, połączenie, przekształcenie spółki – doradztwo prawne
  • Doradztwo prawne przy pozyskiwaniu kapitału
  • Doradztwo prawne w zakresie prawa pracy
  • Prawo spółek

Dzięki współpracy z ekspertami GT z pozostałych obszarów (biegli rewidenci, doradcy podatkowi, doradcy finansowi) jesteśmy w stanie już na początkowym etapie procesu zidentyfikować jego szanse oraz ryzyka. Naszym celem jest wypracowanie optymalnych dla Klienta rozwiązań, pozwalających znaleźć właściwą drogę w gąszczu regulacji prawnych.

Ponadto, współpraca z doradcami GT z pozostałych działów (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze, outsourcing rachunkowości) umożliwia nam stworzenie interdyscyplinarnych zespołów, które oferują kompleksowy pakiet usług.

Kolejna udana transakcja

Miło nam poinformować, iż doszło do zamknięcia transakcji nabycia 20,5% udziałów spółki yestersen przez polskiego inwestora branżowego – Grupę Kapitałową FABRYKĘ MEBLI „FORTE” SA. W ramach transakcji zespół Grant Thornton zapewnił yestersen oraz jej dotychczasowym wspólnikom kompleksowe doradztwo transakcyjne, począwszy od identyfikacji zainteresowanych inwestorów i przygotowania materiałów informacyjnych o spółce, po doradztwo prawne w transakcji i negocjacje aspektów finansowo-biznesowych oraz prawnych dokumentacji transakcyjnej.

Zobacz prezentację
Właściciel stron: Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna Sp. k.
Adres siedziby: ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E, 61-131 Poznań
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000444633
NIP: 782-255-55-84
REGON: 302306975
Rachunek bankowy: 58 1090 1476 0000 0001 3554 9085
Komplementariusz: Grzegorz Maślanko

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami:

Inne artykuły z kategorii: Kancelaria prawna Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane