fbpx

Treść artykułu

Celem usługi Outsourcing płac i kadr jest zwiększenie skuteczności funkcjonowania firmy poprzez realizację zagadnień związanych z płacami i kadrami firmy przez specjalistów Grant Thornton. Rozwiązania stosowane przez naszą firmę przy prowadzeniu outsourcingu płac, kadr i HR zapewniają redukcję kosztów i ograniczenie do minimum ryzyka operacyjnego.

Ważne

Bogate doświadczenie i szeroka wiedza są gwarantem tego, że zastosowane instrumenty i opracowana przez nas metodologia prowadzi do usprawnienia zarządzania działem kadrowo-płacowym. Najwyższa jakość rozwiązań Grant Thornton wynika również z każdorazowego dostosowania ich do potrzeb poszczególnych klientów.

Outsourcing kadrowo-płacowy Grant Thornton prowadzi do zwiększenia efektywności procesów zachodzących w firmie. W ramach usługi realizowane są zadania z zakresu kalkulacji wynagrodzeń i wybranych elementów administracji kadrowej, a także z obszarów HR.

Powierzenie zadań dotyczących płac, kadr i HR specjalistom Grant Thornton, gwarantuje że płace i kadry pracowników będą realizowane przy zastosowaniu najwyższych standardów jakości i w harmonii z obowiązującym prawem. Outsourcing płac, kadr i HR z Grant Thornton to usługa dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Zobacz prezentację

Zapraszamy do współpracy z naszymi doradcami

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane