fbpx

Treść artykułu

Celem usługi Outsourcing płac i kadr jest zwiększenie skuteczności funkcjonowania firmy poprzez realizację zagadnień związanych z płacami i kadrami firmy przez specjalistów Grant Thornton. Rozwiązania stosowane przez naszą firmę przy prowadzeniu outsourcingu płac, kadr i HR zapewniają redukcję kosztów i ograniczenie do minimum ryzyka operacyjnego.

Ważne

Bogate doświadczenie i szeroka wiedza są gwarantem tego, że zastosowane instrumenty i opracowana przez nas metodologia prowadzi do usprawnienia zarządzania działem kadrowo-płacowym. Najwyższa jakość rozwiązań Grant Thornton wynika również z każdorazowego dostosowania ich do potrzeb poszczególnych klientów.

Outsourcing kadrowo-płacowy Grant Thornton prowadzi do zwiększenia efektywności procesów zachodzących w firmie. W ramach usługi realizowane są zadania z zakresu kalkulacji wynagrodzeń i wybranych elementów administracji kadrowej, a także z obszarów HR.

Powierzenie zadań dotyczących płac, kadr i HR specjalistom Grant Thornton, gwarantuje że płace i kadry pracowników będą realizowane przy zastosowaniu najwyższych standardów jakości i w harmonii z obowiązującym prawem. Outsourcing płac, kadr i HR z Grant Thornton to usługa dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Grant Thornton jest gotowy! Mimo nadzwyczajnej sytuacji nieprzerwanie świadczymy usługi. Skontaktuj się z nami.
Tu możesz przeczytać jakie działania wprowadziliśmy >>

Zobacz prezentację

Zapraszamy do współpracy z naszymi doradcami

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Workation – polscy pracodawcy nieufni?

Wyniki sondażowego badania Grant Thornton pokazują, że choć tak zwane pracowakacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zatrudnionych, większość pracodawców jest niechętnych łączeniu wakacyjnych wyjazdów ze służbowymi obowiązkami.

Najczęściej czytane