fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Outsourcing kadr i płac polega na przejęciu realizacji zadań kadrowo-płacowych przez outsourcera, na rzecz zleceniodawcy. Kluczowe zalety outsourcingu kadrowego i outsourcingu płacowego, to możliwość znacznej obniżki kosztów, pewność wysokiej jakości usługi brak konieczności utrzymywania własnego działu kadr i płac. 

Usługi kadrowo-płacowe Grant Thornton, to bezpośredni dostęp do cenionych fachowców z branży w takich aglomeracjach, jak: Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław czy Toruń jak i w całej Polsce i Europie dzięki sprawnej organizacji realizacji usługi zdalnie.  

Dla kogo jest outsourcing kadr i płac?

  1. Dla dużych firm produkcyjnych i handlowych, które nie mogą sobie pozwolić na przestoje w pracy czy roszczenia z tytułu zaniedbań dotyczących obsługi kadr i płac.
  2. Dla średnich firm usługowych i handlowych, które szukają przewag konkurencyjnych wypływając na międzynarodowe wody i oczekują doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych projektów.
  3. Dla dynamicznych małych i średnich firm każdej branży, które chcą się skupić na rdzeniu własnego biznesu, jednocześnie redukując koszty obsługi kadrowo-płacowej.

Jakie zalety ma outsourcing kadr i płac Grant Thornton?

  • Redukcja kosztów obsługi kadr i płac oraz ryzyka operacyjnego
  • Zgodność z najnowszymi przepisami i najlepszymi rynkowymi praktykami
  • Doskonała jakość obsługi według filozofii „I CARE”

Nasze nagrody i wyróżnienia

24 czerwca 2021 roku zdobyliśmy statuetkę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, kadry i płace. Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Sprawdź nasze raporty, informatory, artykuły i wydarzenia!

Zobacz prezentację

Masz pytania? Chcesz się dowiedzieć ile możesz zyskać dzięki outsourcingowi usług kadrowych i płacowych?

Skontaktuj się nami jeszcze dziś!

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing kadr i płac Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane