Outsourcing kadr i płac

Outsourcing kadr i płac polega na przejęciu realizacji zadań kadrowo-płacowych przez outsourcera, na rzecz zleceniodawcy. Kluczowe zalety outsourcingu kadrowego i outsourcingu płacowego, to możliwość znacznej obniżki kosztów, pewność wysokiej jakości usługi brak konieczności utrzymywania własnego działu kadr i płac.

Skontaktuj się

Monika Smulewicz

Partner (Outsourcing Warszawa)

Skontaktuj się

Magdalena Marcinowska

Partner (Outsourcing Poznań)

Usługi kadrowo-płacowe Grant Thornton, to bezpośredni dostęp do cenionych fachowców z branży w takich aglomeracjach, jak: Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Rzeszów czy Toruń jak i w całej Polsce i Europie dzięki sprawnej organizacji realizacji usługi zdalnie.  

Dla kogo jest outsourcing kadr i płac?

 1. Dla dużych firm produkcyjnych i handlowych, które nie mogą sobie pozwolić na przestoje w pracy czy roszczenia z tytułu zaniedbań dotyczących obsługi kadr i płac.
 2. Dla średnich firm usługowych i handlowych, które szukają przewag konkurencyjnych wypływając na międzynarodowe wody i oczekują doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych projektów.
 3. Dla dynamicznych małych i średnich firm każdej branży, które chcą się skupić na rdzeniu własnego biznesu, jednocześnie redukując koszty obsługi kadrowo-płacowej.

Jakie zalety ma outsourcing kadr i płac Grant Thornton?

 • Redukcja kosztów obsługi kadr i płac oraz ryzyka operacyjnego
 • Zgodność z najnowszymi przepisami i najlepszymi rynkowymi praktykami
 • Doskonała jakość obsługi według filozofii „I CARE”
RAPORT Outsourcing 2019-2025 – zmiany i trendy

Analiza wyników i perspektyw outsourcingu finansowoksięgowego i kadrowopłacowego na przykładzie liderów usług BPS w sieci Grant Thornton

Czytaj

Dlaczego Grant Thornton?

Outsourcing wielokrotnie nagradzany

24 czerwca 2021 roku zdobyliśmy statuetkę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, kadry i płace. Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce

Bogate doświadczenie i szeroka wiedza są gwarantem tego, że zastosowane instrumenty i opracowana przez nas metodologia prowadzi do usprawnienia zarządzania działem kadrowo-płacowym. Najwyższa jakość rozwiązań Grant Thornton wynika również z każdorazowego dostosowania ich do potrzeb poszczególnych klientów.

 • 29 lat

  działalności w Polsce

 • 900+

  pracowników w 8 miastach

 • 2200+

  zadowolonych Klientów

Zapytaj o ofertę usługi

Outsourcing kadr i płac

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing kadr i płac

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów