Przemysł drzewny i meblarstwo

Skontaktuj się

Maciej Hadas

Partner, Doradca Podatkowy

Branża drzewna w Polsce jest wyjątkowo silna i różnorodna. Globalizacja, rosnąca konkurencja na rynku i postępująca specjalizacja firm w ramach branży oraz zapotrzebowanie na nowe i jakościowo doskonałe produkty/ usługi to tylko wybrane wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się firmy z branży drzewnej i meblarskiej.

Wszystko to powoduje, że zarządzanie w tych zmieniających się warunkach stało się trudniejsze, a podejmowanym decyzjom towarzyszy jeszcze większa ilość niewiadomych.

Nasi specjaliści pomagają Państwu stawiać czoła unikalnym wyzwaniom oraz odpowiednio wykorzystywać rodzące się na rynku możliwości. Proponujemy Państwu współpracę w dziedzinach od prawa podatkowego, poprzez doradztwo gospodarcze i finansowe, doradztwo w ramach przekształceń własnościowych i kapitałowych oraz rozwiązania w zakresie outsourcingu, rachunkowości, płac i kadr.

Zapewniamy wsparcie w dziedzinie sukcesji międzypokoleniowej firm i doradzamy jak bezpiecznie i optymalnie przekazać firmę następcom. Specjalizujemy również w reprezentowaniu firm przed organami podatkowymi i sądami w sporach z organami podatkowymi podczas kontroli i postępowań podatkowych.

Grant Thornton ma wielu klientów, którym pomagaliśmy osiągnąć sukces. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam mieć pewność i przekonanie, że nasza wiedza i zespół doświadczonych doradców spełni Państwa najbardziej wymagające oczekiwania. Chcielibyśmy Państwa zaprosić do kontaktu z nami. Wierzymy, że możemy Państwu zaoferować ciekawe, niekonwencjonalne i dedykowane dla Państwa rozwiązania.

Ulgi podatkowe dla branży meblarskiej

Na jakie preferencje podatkowe mogą liczyć firmy z branży meblarskiej?

Czytaj artykuł

Najczęściej czytane