Przemysł drzewny i meblarstwo

Treść artykułu

Branża drzewna w Polsce jest wyjątkowo silna i różnorodna. Globalizacja, rosnąca konkurencja na rynku i postępująca specjalizacja firm w ramach branży oraz zapotrzebowanie na nowe i jakościowo doskonałe produkty/ usługi to tylko wybrane wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się firmy z branży drzewnej i meblarskiej.

Wszystko to powoduje, że zarządzanie w tych zmieniających się warunkach stało się trudniejsze, a podejmowanym decyzjom towarzyszy jeszcze większa ilość niewiadomych.

Nasi specjaliści pomagają Państwu stawiać czoła unikalnym wyzwaniom oraz odpowiednio wykorzystywać rodzące się na rynku możliwości. Proponujemy Państwu współpracę w dziedzinach od prawa podatkowego, poprzez doradztwo gospodarcze i finansowe, doradztwo w ramach przekształceń własnościowych i kapitałowych oraz rozwiązania w zakresie outsourcingu, rachunkowości, płac i kadr.

Zapewniamy wsparcie w dziedzinie sukcesji międzypokoleniowej firm i doradzamy jak bezpiecznie i optymalnie przekazać firmę następcom. Specjalizujemy również w reprezentowaniu firm przed organami podatkowymi i sądami w sporach z organami podatkowymi podczas kontroli i postępowań podatkowych.

Grant Thornton ma wielu klientów, którym pomagaliśmy osiągnąć sukces. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam mieć pewność i przekonanie, że nasza wiedza i zespół doświadczonych doradców spełni Państwa najbardziej wymagające oczekiwania. Chcielibyśmy Państwa zaprosić do kontaktu z nami. Wierzymy, że możemy Państwu zaoferować ciekawe, niekonwencjonalne i dedykowane dla Państwa rozwiązania.

Targi MEBLE POLSKA 2019

Po raz kolejny w Poznaniu odbyły się targi MEBLE POLSKA 2019. Wśród wystawców byli wszyscy najważniejsi polscy producenci mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych zainteresowani eksportem swoich produktów.

Obok tańszych mebli z płyty meblowej na stoiskach zobaczyć można było także meble z litego drewna i inne meble klasy premium. Ekspozycję uzupełnia bogata oferta materacy, w których produkcji Polska jest światowym liderem.

Targi MEBLE POLSKA to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. Grant Thornton wspiera klientów z branży meblowej i życzymy wszystkim uczestnikom targów udanych projektów na 2019 rok.

Najczęściej czytane