fbpx

Technologie, Media i Telekomunikacja

Treść artykułu

Technologie, media i telekomunikacja nieustannie dynamicznie się rozwijają

Dynamiczne zmiany są szansą dla rozwoju Twojego biznesu. Szanse rodzą się nieoczekiwanie i dlatego potrzebujesz szybkiej porady, silnego wsparcia i zaangażowanego zespołu specjalistów aby je wykorzystać oraz zdobyć i utrzymać przewagę konkurencyjną. Rozwojowi branży nowych technologii sprzyja większy dostęp do finansowania w postaci taniego kredytu, dotacji unijnych, ulg podatkowych, czy też funduszy venture capital.

Dla nowych technologii, mediów i telekomunikacji szczególnie ważna jest umiejętność adaptacji do wciąż zmieniających się trendów. To właśnie tu powstają rozwiązania, które staną się stylem życia i poprawią jego komfort. Powszechność urządzeń „smart” kształtuje biznes i codzienne życie, zapewniając dostęp do mediów i informacji w dowolnym momencie, niczym nie ograniczoną komunikację i zdolność przesyłania dowolnych danych oraz możliwość zawierania transakcji w dowolnym miejscu.

Wybierając Grant Thornton jako zaufanego doradcę będziesz pracował ze specjalistami, dla których nowe technologie, media i telekomunikacja są pasją, którą żyją i oddychają. Pracując z nami dostaniesz coś więcej, niż tylko usługę doradczą.

Możesz być pewny, że będziemy zadawać właściwe pytania, poszukując najlepszego, praktycznego rozwiązania. Nasz cel jest zawsze ten sam. Pomóc Tobie podjąć właściwe decyzje teraz i na przyszłość. Jesteśmy Twoim smart-doradcą.

Raport: Czy polskie firmy są mobilne?

(.pdf, Rozmiar: 5,13 MB)

Specjalizujemy się w:

  • badaniu sprawozdań finansowych spółek projektujących i wdrażających systemy IT, tworzących oprogramowanie komputerowe jak i na urządzenia mobilne, dostarczających rozwiązania mobilne, świadczących usługi dla telewizji i kinematografii, dostarczycieli usług telekomunikacyjnych, producentów sprzętu high-tech.
  • analizie obejmującej ocenę sytuacji finansowej, wyników działalności oraz systemu kontroli wewnętrznej, której rezultatem są rekomendacje dotyczące obniżenia ponoszonych kosztów jak również optymalizacje procesów kontrolnych pod kątem ich efektywności operacyjnej
  • optymalizacji procesów finansowo – księgowych
  • wsparciu w pozyskaniu źródeł finansowania na nowe przedsięwzięcia (w tym z środków unijnych) jak również wykorzystaniu ulg na nowe technologie
  • transakcjach fuzji i przejęć
  • bieżącym doradztwie podatkowym

Ostatni raport:

Zobacz prezentację

Najczęściej czytane