fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Grant Thornton wspomaga jednostki samorządu terytorialnego przede wszystkim w zakresie pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej i dotacji z innych źródeł (m. in. z budżetu państwa), a także w zakresie przygotowywania dokumentów strategicznych, wyznaczających kierunki ich rozwoju.

Nasza współpraca z samorządami polega na udzielaniu kompleksowego wsparcia tym jednostkom, zarówno w zakresie przygotowania dokumentacji o dofinansowanie projektu, jak i dokumentu o charakterze strategicznym.

Nasi eksperci to grupa specjalistów mających pełną, a co najważniejsze aktualną wiedzę na temat programów dostępnych dla JST. Każdego dnia analizujemy zmiany zachodzące na bardzo dynamicznie zmieniającym się rynku funduszy, a także korzystamy ze szkoleń i warsztatów, dzięki którym jesteśmy zawsze na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w naszej branży.

Wybierając Grant Thornton, możesz mieć pewność, że otrzymasz wsparcie kompetentnych ludzi, a w efekcie najwyższej jakości usługę.

Wspieramy samorządy w:

  • Przygotowywaniu programów rewitalizacji, w których dokonujemy delimitacji obszarów zdegradowanych i identyfikacji przedsięwzięć mających na celu eliminację sytuacji problemowej
  • Przygotowywaniu strategii rozwoju/planu rozwoju diagnozujących istniejące problemy i potrzeby oraz kierunki rozwoju i planowane przedsięwzięcia
  • Pisaniu wniosków unijnych zarówno na realizację działań o charakterze infrastrukturalnym, jak i społecznym
  • Opracowywaniu studiów wykonalności pod dotacje przedstawiających szczegółową charakterystykę planowanego działania oraz jej efektywność finansową i ekonomiczną
  • Obsłudze JST w zakresie poprawy efektywności energetycznej poprzez tworzenie dokumentów i analiz umożliwiających samorządom realizację projektów proekologicznych.

Dodatkową wartością są publikowane raporty oraz newsletter, w którym informujemy o najważniejszych zmianach i nowościach zachodzących w naszej branży.

Zaufali nam:

Miasto
Toruń

Miasto
Bydgoszcz

Miasto
Grudziądz

Powiat
Wrzesiński

Miasto
Brodnica

Miasto
Świecie

Miasto
Łasin

Aleksandrów
Kujawski

Miasto
Wąbrzeźno

Sępólno
Krajeńskie

Zobacz prezentację

Zapisz się do dedykowanego Newslettera!

Informujemy o najważniejszych zmianach i nowościach zachodzących w naszej branży.

Najczęściej czytane