fbpx

GrantThornton

Mariusz Maik

Partner

Biografia

Mariusz jest odpowiedzialny za obszar wycen i doradztwa finansowego. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży konsultingowej. Koordynuje prace zespołów realizujących usługi w zakresie konsultingu, wycen, modelowania biznesowego, analizy finansowej, biorąc bezpośredni udział w realizacji kluczowych projektów. Jest również ekspertem w obszarze doradztwa transakcyjnego.

Skutecznie doradzał klientom zarówno w procesach kupna, jak i sprzedaży przedsiębiorstw oraz w pozyskaniu inwestora. Realizował projekty związane z analizą i oceną możliwych scenariuszy optymalizacji zaangażowania kapitałowego w spółkach. Pełni funkcję wicelidera zespołu doradztwa dla branży „Energia  i zasoby naturalne”.

Certyfikowany Project Manager (Certified Project Management Associate IPMA Level D®). W trakcie swojej kariery kierował oraz zrealizował wiele projektów doradczych, między innymi w branży paliwowej, górnictwa nafty i gazu, energetycznej, FMCG, farmaceutycznej, motoryzacyjnej oraz na rzecz administracji publicznej i samorządów lokalnych.

W 2017 roku dołączył do zespołu corporate finance Grant Thornton.

Ostatnie publikacje

Nasi eksperci